ŁKS bez wygranej u siebie w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali u siebie ze Zniczem Pruszków 0:2. To drugi mecz w tym roku przed własną publicznością i jak na razie łodzianie mają u siebie zdobyty tylko jeden punkt.

ŁKS ŁÓDŹ - ZNICZ PRUSZKÓW [RELACJA NA ŻYWO]

ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 P. Czarnowski (40. minuta) 0:2 M. Smoliński (77. minuta)

Pyrdoł, Juraszek, Rozwandowicz, Gamrot (ŁKS) Kalinowski, Rackiewicz, Rackiewicz, Wasielewski (Znicz)

Koniec! ŁKS przegrywa 0:2 ze Zniczem i nie wykorzystują okazji na odskoczenie od goniących drużyn, a swoje mecze przegrały m.in. Olimpia Elbląg i Radomiak Radom

90'+7 Faliszewski spudłował, próbując lobować Kołbę z dalszej odległości

90'+6 Złe dośrodkowanie gospodarzy z narożnika

90'+6 Jeszcze mieli szansę ze stałego fragmentu gry łodzianie, ale rywale wybijają za linię końcową

90'+5 Nieporozumienie Gamrota z Radionowem

90'+4 Łuczak faulowany przez Wasielewskiego, który ogląda żółtą kartkę

90'+1 Łuczak zablokowany. Po chwili Łuczak z trzech metrów trafia w bramkarza!

89' Żółta kartka dla Gamrota

88' Radionow nie trafia w piłkę po dośrodkowaniu Pyciaka

87' Kołba łapie po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska

85' Radionow nie trafia po dośrodkowaniu z rożnego, dobitka Rozmusa niecelna

84' Kolejny korner dla łodzian. Kalinowski wyszedł niepewnie, ale Radionow był dobrze powstrzymany przez obrońców Znicza

83' Pyciak podaje zbyt lekko w pole karne Znicza i piłka pada łupem obrońców z Pruszkowa

82' Radionow pudłuje z pięciu metrów! Zgrywał Juraszek po centrze Łuczaka z narożnika

82' Rzut rożny dla łodzian

81' Ełkaesiacy nie potrafią stworzyć sobie okazji. Piłkę starają się utrzymywać goście

79' Smoliński przy oklaskach ze strony kibiców ŁKS-u opuszcza murawę

Kontra pruszkowian. Smoliński zdecydował się na strzał z 18 metrów i trafił

77' GOL! Marcin Smoliński! 0:2!

77' Zbyt wysokie dośrodkowanie Pyciaka

76' Łuczak nie trafia w piłkę po dośrodkowaniu Pyciaka

75' Gamrot ruszył środkiem, jednak dobrze ustawieni rywale. Po chwili Wasielewski faulowany na swojej połowie

73' Radionow nie zdołał opanować piłki po centrze z rzutu wolnego

72' Rozmus faulowany przy linii bocznej boiska

71' Gamrot często szuka piłki. Długo utrzymują się przy niej łodzianie

69' Gospodarze szukają okazji do sforsowania defensywy rywali

67' Łuczak dośrodkował z narożnika na dalszy słupek, ale pudłuje Juraszek

67' Za niskie dośrodkowanie Rozwandowicza

66' Kalinowski broni po strzale Wolskiego

64' Radionow pudłuje z 20 metrów

63' Radionow zablokowany przez obrońców. Kalinowski łapie po chwili po centrze Łuczaka z narożnika

61' Guzik melduje się na murawie, zastępuje Pyrdoła

60' Rozmus wchodzi w miejsce Widejki

58' Rozwandowicz ogląda żółtą kartkę. Ucierpiał Wasielewski, ale kiedy sędzia pokazał, że można grać dalej, szybko wrócił na murawę obrońca Znicza

58' Wolski zatrzymany na prawym skrzydle

57' Radionow zmienia Zagdańskiego

56' Kubicki zatrzymany przez Pyciaka. Rzut rożny

55' Goście "kradną" czas. Na murawie leży raz jeden, raz drugi

55' Zablokowane dośrodkowanie Pyciaka

54' Żółta kartka dla Rackiewicza za symulowanie

54' Pyrdoł nie potrafił przyjąć piłki dogrywanej przez Widejkę

53' Gramy dalej

52' Opatrywany Kalinowski. Gra wstrzymana

51' Gamrot faulowany przez Rackiewicza, który ogląda żółtą kartkę

50' Bryła znów ucierpiał, teraz trzyma się za głowę

49' Kalinowski broni po złym strzale Łuczaka z rzutu karnego!

49' Kalinowski ogląda żółtą kartkę za faul w polu karnym. Bryła opatrywany przez masażystów, Łuczak będzie strzelał z 11 metrów

48' Bryła faulowany w polu karnym... rzut karny!

47' Żółta kartka dla Juraszka

46' Łuczak ostro sfaulowany przez Czarnowskiego. Nie ma kartki

46' Pięć minut po godzinie 17 rozpoczęła się druga część gry. Gamrot pojawił się na murawie za Margola

Koniec pierwszej połowy. ŁKS przegrywa 0:1

45' Żółta kartka dla Pyrdoła za symulowanie. Wcześniej młodzieżowiec ŁKS-u minął kilku rywali

43' Ełkaesiacy dążą do wyrównania, ale nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej

Seria błędów łodzian. Piłki nie potrafili zatrzymać ani Pyciak, ani Rozwandowicz, ani Juraszek i sytuację wykorzystał Patryk Czarnowski

40' GOL! 0:1! Patryk Czarnowski!

37' Klepczarek wybija piłkę po dośrodkowaniu Widejki z wolnego. Rzut rożny

35' Trwa walka w środku pola

33' Juraszek fauluje Klepczarka w walce o górną piłkę

33' Margol ma pretensje do sędziego, że ten nie widział zagrania ręką przez jednego z przyjezdnych

32' Rzut rożny dla Znicza

31' Zagdański poślizgnął się przed linią końcową i nie zdołał skutecznie dośrodkować

28' Kalinowski broni po strzale Pyrdoła z dystansu. W odpowiedzi zablokowane uderzenie Klepczarka

27' Goście w ostatniej chwili wybijają piłkę z linii bramkowej! Dośrodkowywał groźnie Widejko

26' Pyciak w kilka minut sfaulowany po raz trzeci

25' Kalinowski wyjściem poza pole karne zatrzymuje kontrę ŁKS-u

22' Pudłuje Bryła

21' Kołba łapie piłkę na przedpolu

19' Kocioł w polu karnym ŁKS-u po centrze Smolińskiego z wolnego. Piłka wyleciała za linię końcową. Od własnej bramki rozpocznie Kołba

18' Zagdański nie doszedł do piłki zagrywanej przez Pyciaka

17' Pyrdoł zablokowany po centrze Wolskiego z prawej strony

17' Łuczak szukał w polu karnym rywali Bryły, piłka nie dotarła do adresata

16' Zablokowany strzał Pyrdoła

16' Kołba łapie pewnie po strzale Smolińskiego z dystansu

14' Rackiewicz nie trafia z kilku metrów! Dużo szczęścia mieli łodzianie

14' Bryła atakuje wysokim pressingiem, ale ustrzegli się błędu rywale

12' Zagdański nie trafił w piłkę, Łuczak dogrywał jeszcze wzdłuż bramki, ale poradzili sobie goście

11' Za mocne dośrodkowanie pruszkowian z wolnego

10' Rzut wolny dla gości. Ok. 25 metrów od bramki Kołby

9' Niecelny strzał Pyciaka z dystansu

9' Goście radzą sobie z dośrodkowaniem łodzian z rzutu wolnego

6' Wolski źle zagrywa do Zagdańskiego

5' Czarnowski nie trafia w piłkę

4' Rzut rożny dla pruszkowian

3' Niedokładne podanie Bryły do Pyrdoła. Po chwili kontra gości, ale Czarnowski zatrzymany

2' Niedokładne dośrodkowanie Widejki. Wolski nie zdążył

1' Cztery minuty po godzinie 16 rozpoczęło się to spotkanie. Na początek trzeba było zbierać serpentyny

15.58 Kapitanem gości jest były obrońca ŁKS-u - Piotr Klepczarek. W Zniczu występują też inni byli ełkaesiacy: Marcin Smoliński i Patryk Kubicki

15.49 Rezerwowi w ŁKS-ie: P. Kazimierczak - K. Rozmus, J. Radionow, L. Bielak, M. Gamrot, O. Koprowski, D. Guzik. Trenerem jest Jacek Janowski, a menedżerem Wojciech Robaszek

Godzina 15.47 Na ławce rezerwowych Znicza zasiądą dzisiaj: P. Misztal - P. Dwórzyński, B. Faliszewski, M. Domżalski, K. Skibko, J. Zagórski, F. Ratajczyk. Trenerem jest Dariusz Żuraw

M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, B. Widejko (60. K. Rozmus), P. Pyrdoł (61. D. Guzik), T. Margol (46. M. Gamrot), W. Łuczak, P. Bryła, M. Wolski, Ł. Zagdański (57. J. Radionow) D. Kalinowski - M. Wasielewski, P. Klepczarek, A. Rybak, M. Rackiewicz, P. Kubicki, M. Machalski, M. Smoliński, A. Małachowski, P. Tarnowski, P. Czarnowski

Godzina 15.41 Piłkarze się rozgrzewają. Za chwilę podamy składy obu drużyn

Relacja na żywo z meczu ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Totalizator.Pl

Super kolejka!Trafiony kupon!

Gośćnormalny

Nie chcą ,to nie wejdą.Szkoda kasy na dziadostwo.Wstyd!Jeden wielki wał!

Gośćpll

proszę o pomoc
pomagam.pl/kulisandrzej

powiedzieć paproki wiosny to za mało.

do chu..a pana nie gra Radionov , tylko jakiś debil co nawet nie umie karnego wykorzystać?