Piłkarze dopingowali, siatkarki zdobyły trzy punkty [ZDJĘCIA]

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały w Atlas Arenie z BKS-em PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1.

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
3:1

(25:23, 26:28, 27:25, 25:14)

Pierwsze trzy sety poniedziałkowego (26 lutego) meczu były bardzo wyrównane. Obie drużyny miały swoje problemy i słabości. Punkty były zdobywane seriami, a prowadzenie zmieniało się wiele razy. W pierwszej partii górą były gospodynie. W drugim secie na przewagi 28:26 zwyciężyły przyjezdne.

W przerwie kibicom zaprezentowali się piłkarze ŁKS-u, którzy w piątek (2 marca) mają wznowić sezon II-ligowy po przerwie zimowej. Futboliści od początku spotkania z uwagą przyglądali się poczynaniom koleżanek z sekcji siatkarskiej. Ich oraz - prawie 2 tysięcy - kibiców doping przydał się szczególnie w trzecim secie. Bielszczanki prowadziły już 24:22, ale popełniły dwa błędy. Ełkaesianki tej okazji nie wypuściły z rąk, wygrywając 27:25.

W czwartym secie gospodynie zdominowały przeciwniczki, pozwalając im na zdobycie tylko 14 punktów.

Z meczu ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przeprowadziliśmy transmisję audio