Widzew Łódź wygrał z Cracovią [zdjęcia]

Piłkarze Widzewa Łódź wygrali u siebie z Cracovią 2:0. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, jaką przeprowadziliśmy na żywo z tego meczu.

Piłkarze Widzewa Łódź pozostają w grze o utrzymanie się w T-Mobile Ekstraklasie. W meczu ostatniej szansy podopieczni Artura Skowronka pokonali Cracovię 2:0. Łodzianie mieli bardzo dużą przewagę, ale wykorzystali tylko dwie z wielu świetnych sytuacji. Goście ponad 70 minut grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla bramkarza - Krzysztofa Pilarza. Mimo to krakowianie mieli też swoje szanse. Świetnie dysponowany był jednak Patryk Wolański. Do końca sezonu pozostało pięć kolejek.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją, jaką na żywo przeprowadziliśmy z meczu Widzew Łódź - Cracovia.

Widzew Łódź - Cracovia
(Wynik końcowy)
2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 E. Visnakovs (34. minuta) 2:0 P. Leimonas (85. minuta)

Czerwona kartka: Pilarz (Cracovia)
Kasprzak (Widzew) Danielewicz (Cracovia)

P. Wolański - M. Kikut, K. Nowak,  R. Augustyniak (82. K. Lafrance), P. Mroziński, Alex Bruno (61. A. Visnakovs), B. Kasprzak (72. P. Leimonas), M. Cetnarski, P. Okachi, M. Kaczmarek, E. Visnakovs K. Pilarz - V. Boljević (16. M. Perdijić), M. Żytko, A. Marciniak, K. Danielewicz (66. E. Bernhardt), S. Ntibazonkiza, R. Straus, D. Dąbrowski, S. Szeliga (21. M. Kuś), D. Steblecki, D. Nowak

Słuchaj relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Cracovia

Strona wymaga odświeżenia - wciśnij F5

Koniec! Widzew wygrywa z Cracovią 2:0
  90'+3 Kontra łodzian, Kaczmarek wrzuca z lewej strony... Eduards Visnakovs potyka się i nie trafia w piłkę, Aleksejs trafia w bramkarza
  90'+2 Steblecki strzela sprzed pola karnego i...Patryk Wolański!
  90' Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty
  89' Kaczmarek marnuje kontratak zbyt daleko wypuszczając sobie piłkę
  Leimonas dobił piłkę do siatki po zamieszaniu w polu karnym. Wcześniej łodzianie wykonywali rzut rożny
  85' GOOOOOL!!! 2:0! Leimonas!
84' Aleksejs szuka brata w polu karnym, ale obrońcy wybijają na róg
  82' Lafrance wchodzi w miejsce Augustyniaka
  81' Wolański! Kapitalna interwencja bramkarza! Nowak wyszedł sam na sam i próbował ograć golkipera, ale ten czujnie wybijał raz ręką, raz nogą i ostatecznie odbił ją od nóg Nowaka
  79' Kuś wpada w pole karne, wychodzi sam na sam, ale trafia w boczną siatkę. Jednak nawet jakby był skuteczny, bramki by nie było - był spalony
  78' Mroziński strzela z 25 metrów, za mocno
  77' Kaczmarek łamie akcje z lewego skrzydła do środka i uderza prawą nogą. Perdijić z trudem na rzut rożny
74' Kikut rusza do przodu, dobrze rozciągają z Aleksejsem Visnakovsem, ale strzał Kikuta nad bramką. W odpowiedzi kontra Nowaka, który nawija obrońców i strzela... na szczęście wprost w Wolańskiego
  72' Leimonas zmienia Kasprzaka, który po przerwie zdecydowanie osłabł
  71' Seria trzech rożnych dla Widzewa, ale bez efektów
  69' Kaczmarek wrzuca czy strzela? To wie tylko on, ale Perdijić z trudem wybija piłkę lecącą pod poprzeczkę
  68' Żółtko dla Kasprzaka
  66' Bernhardt wchodzi za Danielewicza
65' Wolański ratuje Widzew! Bramkarz złapał piłkę zmierzającą do siatki na samej linii bramkowej
  64' Kapitalna okazja Okachiego i fatalne pudło z 5 metrów! Nigeryjczyk mógł zapytać bramkarza, w który róg strzelić, ale kopnął obok słupka
  62' Na murawie leży Ntibazonkiza
  61' Aleksejs Visnakovs zmienia Bruno
  60' Perdijić popisuje się świetnym refleksem broniąc do boku
  59' "Ole!" na trybunach, po efektownej piętce. Piłka nie doszła jednak do partnerów
58' Ogromne zamieszanie w polu karnym Cracovii, z woleja próbował strzelać Augustyniak, ale nie trafił w piłkę. Kończy się faulem Ntibazonkizy na Bruno przy prawej linii boiska
  55' Ostra wrzutka Kaczmarka, Perdijić przytomnie piąstkuje
  52' Visnakovs przypadkowo przejmuje piłkę w polu karnym Cracovii, zgubił Perdijicia, ale przeszkadza mu obrońca. "Wiśnia" ma pretensje do arbitra, że był zatrzymywany nieczysto
  50' Rozpędzają się krakowianie, ale Kikut interweniuje bardzo pewnie
  48' Żółta kartka dla Danielewicza za faul na Okachim
  47' Kikut podłącza się do przodu i wrzuca z prawej strony. Piłka przelatuje przez pole karne, mija się z nią Visnakovs, a Kaczmarkowi nie udaje się odpowiednio złożyć do strzału. Futbolówka w trybunach
46' Rozpoczęła się druga połowa. Bez zmian w Widzewie, w Cracovii dwie roszady miały miejsce przed przerwą. Nerwowa interwencja Wolańskiego, ale faulowany był Okachi
  Koniec pierwszej połowy. Widzewiacy prowadzą 1:0 i grają z przewagą jednego zawodnika. Mogli jednak prowadzić wyżej
  45' Łodzianie starają się kontrolować grę przez długie utrzymywanie się przy piłce. Pierwsza połowa przedłużona o 2 minuty
  42' Kikut potężnie z ponad 25 metrów, ale to nie rugby...
  38' Świetne prostopadłe podanie do Visnakovsa i Łotysz znów wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale zamiast próbować mijać, strzela technicznie... niecelnie
  37' Visnakovs strzela dzisiaj z każdej pozycji. Teraz uderzył nieprzygotowany z ok. 25 metrów. Obok bramki
35' Visnakovs.... Perdijić broni nogą na rzut rożny
  Do trzech razy sztuka, tym razem kolejny raz Łotyszowi piłkę na 3-4 metr od bramki wystawił Kaczmarek i tym razem napastnik już trafił do siatki
  34' GOOOOOLLLL!!!! 1:0! Visnakovs!
  31' Augustyniak przechwytuje piłkę i rusza na bramkę rywali. Łódzki obrońca na 17 metrze zdecydował się na strzał. Spudłował
  29' Kaczmarek przedziera się lewą stroną i wbiega w pole karne. Z linii końcowej wrzuca na czwarty metr i... Visnakovs z nabiegu wysoko nad bramką. Tym razem Łotysz był jednak naciskany przez rywala
  27' Visnakovs nie przejmuje piłki w polu karnym
24' Cetnarski wchodzi w pole karne i wystawia piłkę do Visnakovsa, który nabiega na trzeci metr... Łotysz wpada do siatki, trącając piłkę do tyłu zamiast do przodu. To powinno być 1:0
  22' Visnakovs w ostatniej chwili uprzedzony, tylko rożny dla gospodarzy
  21' Kuś wchodzi, Szeliga zniesiony na noszach
  20' Szeliga zwija się z bólu po starciu z Kaczmarkiem. Wydaje się, że w tej sytuacji to nawet "Kaka" faulował. Do wejścia już się szykuje Kuś
  18' Strzał z rzutu wolnego prosto w mur
  16' Perdijić wchodzi za Boljevicia
14' Czerwona kartka dla Pilarza! Bramkarz Cracovii faulował Cetnarskiego na 20. metrze od bramki. Pozostaje pytanie, czy czerwona kartka była słuszna, bowiem wracali obrońcy. Wątpliwości rozwieją powtórki telewizyjne. Trener Stawowy musi kogoś zdjąć
  12' Brzydkie zachowanie krakowian, którzy przy rzucie rożnym uderzyli Wolańskiego w czułe miejsce. Zrobił to chyba Marciniak, ale sędzia nie zdecydował się pokazać kartki
  11' Pierwszy strzał łodzian w światło bramki, choć bardziej było to podanie do bramkarza. Wcześniej bardzo dobrze zagrał Mroziński, który najpierw przejął piłkę w środkowej strefie boiska, a później wymienił podania z Kaczmarkiem, gubiąc kilku obrońców. Zabrakło jednak dokładności w przerzuceniu piłki do Alexa Bruno
  8' Kikut dobrym wślizgiem zatrzymuje Nowaka i kontratak gości
  5' Cracovia długo rozgrywa na swojej połowie, ale bez efektów
  3' Na razie w mecz najlepiej weszli kibice, którzy głośno dopingują, a kiedy piłkarze wychodzili na murawę, to przypomnieli piękne lata Widzewa efektownymi transparentami
  1' Punktualnie o 15.30 rozpoczęło się spotkanie
  Godzina 15.08 Głośne "Jesteśmy z Wami" i "RTS tylko zwycięstwo" usłyszeli właśnie piłkarze od najzagorzalszych fanów
  Godzina 15.05 Piłkarze są już na rozgrzewce. Najwięcej kibiców na trybunie "Pod Zegarem". Przypomnijmy, jak wyglądał ostatni mecz Cracovii z Widzewem
  Godzina 14.53 Na ławce Widzewa miejsca zajmą: A. Berezin - K. Lafrance, P. Leimonas, P. Mikita, M. Rybicki, P. Stępiński, A. Visnakovs
  Godzina 14.51 Rezerwowi w zespole Cracovii: M. Perdijić - E. Bernhardt, G. Papadopoulos, M. Kuś, Ł. Zejdler, M. Budziński, D. Rakels. Trenerem jest Wojciech Stawowy
  Godzina 14.49 W porównaniu do ostatniego meczu z Koroną Kielce w Widzewie zaszły dwie zmiany. Za Marka Wasiluka gra Rafał Augustyniak, a Alex Bruno za Mariusz Rybickiego
  Godzina 14.45 Jesteśmy już na stadionie. Kibice powoli gromadzą się na trybunach, a my za chwilę podamy pierwsze składy obu drużyn
  Godzina 12.30 Do rozpoczęcia meczu pozostały 3 godziny.

Pan Dariusz Postolski nie obraził nikogo na antenie.Ma prawo wypowiedzenia własnego zdania w przerwie meczu. Widocznie sprzęt jest zły skoro nie wyłączył się mikrofon. Jest to bardzo dobry komentator z wieloletnim doświadczeniem. Kara byłaby niewspółmierna do zarzucanego czynu. Ponieważ działanie Pana Dariusza Postolskiego było niezamierzone

Czuje się oburzony postawa pana Dariusza Postolskiego który zapomniał wyłączyć mikrofonu podczas przerwy i obrażał zawodników oraz pracownikow klubu.
Cytuje
"Visniakovs to kaleka"
"Widzew gra padlinę"
"Ochroniarze pracujący podczas meczu to debile"
"Nagrywanie podczas meczu jest złe i ze jest to buractwo"
"Pan Dariusz rownież twierdzi ze ma zły sprzęt tu padł wulgaryzm"
Moim zdanie ta osoba nie powinna już komentować meczów piłki nożnej ponieważ słucha tego kilka tysięcy ludzi rownież dzieci i nie powinni oni słyszeć wulgaryzmów wychodzących z ust komentatora,mam nadzieje ze poniesie on konsekwencje swoich czynów.