Tymbark 2014. Łódzkie zespoły w środku stawki [zdjęcia]

Zakończył się Turniej o Puchar Tymbarku 2014. Zespoły z województwa łódzkiego zajęły miejsca od szóstego do trzynastego.

Ponad 200 tysięcy dzieci wzięło udział w XIV edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Po eliminacjach powiatowych i wojewódzkich przyszedł czas na finały ogólnopolskie. Te przez dwa dni były rozgrywane na stadionie Polonii Warszawa, a decydujące mecze na Stadionie Narodowym.

W kategorii do lat 10 wśród dziewczynek zwyciężyło województwo małopolskie, a wśród chłopców dolnośląskie. Z kolei do lat 12 najlepsze były dziewczynki z lubelskiego, a chłopcy z małopolskiego.

Łódzkie zespoły nie dały rady zająć miejsc na podium. Chłopcy do lat 10 zajęli 13. miejsce, a dziewczynki 8. Starsze o dwa lata drużyny były ukończyły zmagania odpowiednio na 6. i 7. pozycji.