Zaskakująca przegrana Grot Budowlanych [ZDJĘCIA]

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź przegrały w Atlas Arenie z Legionovią Legionowo 2:3.

Takiego obrotu spraw mało kto mógł się spodziewać. Skazywane na pożarcie, przedostatnie w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet, siatkarki Legionovii Legionowo sprawiły dużą niespodziankę, wygrywając już pierwszego seta do 23.

Kiedy łodzianki w kolejnej partii pozwoliły rywalkom na zdobycie ośmiu punktów, wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Wicemistrzynią Polski nie pomogła jednak regulaminowa przerwa. Po niej rozpoczęła się zażarta walka. Na przewagi 32:30 lepsze okazały się przyjezdne, zapewniając sobie minimum jeden punkt.

Budowlane w czwartym secie ponownie wygrały dość łatwo, do 19. Jednak i tym razem nie potrafiły pójść za ciosem. Mimo prowadzenia w tie-breaku 12:8, łodzianki przegrały 17:19, ponosząc czwartą porażkę w tym sezonie. Legionovia wygrała po raz trzeci.