PGE Skra rozbita. Brązowe medale Klubowych Mistrzostw Świata dla Sady [ZDJĘCIA]

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali w krakowskiej Tauron Arenie z Sadą Cruzeiro 0:3. Brazylijczycy zajęli trzecie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata 2017.

Klubowe Mistrzostwa Świata 2017

PGE Skra Bełchatów - Sada Cruzeiro

0:3

(19:25, 18:25, 13:25)

(Fot. mat. prasowe Klubowych Mistrzostw Świata 2017, Robert Zwoliński)

13:25 Simon atakiem w drugie tempo kończy to spotkanie. Sada Cruzeiro z brązowymi medalami Klubowych Mistrzostw Świata 2017. PGE Skra zajmuje czwarte miejsce. O godzinie 20.30 zapraszamy na relację z meczu finałowego, w którym Zenit Kazań powalczy o pierwszy w historii klubu triumf w tych rozgrywkach. Rywalem będzie Cucine Lube Civitanova

9:19 Uriarte wyciągnął pomocną dłoń do dawnych kolegów i zaserwował w aut

8:19 Filipe ze środka drugiej linii. Janusz i Romać meldują się na parkiecie, siadają Wlazły i Łomacz

8:18 Teraz Lisinac już atakuje w siatkę. Penchev zmienia Ebadipoura, ale w sumie trener Piazza mógłby wymienić w tej chwili wszystkich graczy...

8:17 Leal potężnie obija blok. Wcześniej nie skończył Ebadipour

8:17 Lisinac uderza w taśmę zdaniem sędziów i odgwizdują oni błąd czterech odbić. Challenge... Isac zdecydowanie dostał w rękę po taśmie. Powtórzony punkt

8:16 Lisinac dostał piłkę nie w tempo i pudłuje ze środka. Druga przerwa techniczna

8:15 Isac z przesuniętej krótkiej

8:14 Leal teraz z lewego skrzydła po prostej

8:13 Leal zatrzymany przez Lisinacia

7:13 Ebadipour trzy razy miał trudne piłki na lewej stronie i trzy razy nie dał rady. Evandro w pierwszej kontrze z prawego ataku bez problemu

7:12 Wlazły z bardzo trudnej piłki atakuje w aut. Czas dla bełchatowian

7:11 Evandro w kontrze z prawego skrzydła mija blok. Wlazły nie zdążył podłożyć rąk

II SET

18:25 Tym razem Leal już po bloku w aut. Sada o jednego seta od brązowych medali Klubowych Mistrzostw Świata 2017

18:24 Leal z lewego skrzydła atakuje "pod górę", ale nie zahaczył o blok. Challenge... nie było bloku

17:24 Lisinac przedarł się środkiem przełamując blok

16:24 Wlazły zagrywa w siatkę

16:23 Lisinac potężnie ze środka

15:23 Kłos psuje zagrywkę

15:22 Ebadipour obija blok

14:22 Penchev serwuje w aut. Jeszcze challenge, który potwierdza decyzję sędziego liniowego. Fernando i Rodrigo zmieniają Evandro i Uriarte

11:17 Penchev zatrzymany. Czas dla PGE Skry

11:16 Bednorz myli się w polu zagrywki. Druga przerwa techniczna. Ebadipour zmienia Bednorza

6:10 Kiwa Filipe w drugiej kontrze, Penchev nie zdążył podbić

6:9 Kłos ze środka, podbija Leal, który jest jednak po chwili zablokowany przez Kłosa

5:9 Lisinac pogonił za piłką, którą Bednorz podbił do boku, ale Serb nie zdążył

5:8 Lisinac przedarł się środkiem

4:8 Penchev przyjmuje na drugą stronę, Filipe w kontrze... blok i aut. Pierwsza przerwa techniczna

4:7 As Leala po prostej

4:6 Bednorz pudłuje ze środka drugiej linii

4:5 Isac z przesuniętej krótkiej przełamuje blok

4:4 Uriarte zagrywa w siatkę

3:4 Isac ze środka kręci do prawej linii

3:3 Jednak punkt dla PGE Skry. Leal skacząc do bloku dotknął siatki

2:4 Wlazły ponownie zablokowany przez Leala. O challenge proszą bełchatowianie...

18:23 Bednorz dobrze dopycha piłkę do bloku i ta później wylatuje w aut

17:23 Evandro obija blok. Wcześniej Leal też sprytnie nabił na blok, dając Sadzie okazję do ponownego wyprowadzenia akcji

17:22 Uriarte psuje serwis

16:22 Dobra obrona Piechockiego, Bednorz z trudnej piłki w kontrze w aut. Challenge dla PGE Skry, ale bardzo szybko okazuje się, że sędziowie mieli rację - nie było bloku

16:21 Leal na wysokiej piłce obija potrójny blok

16:20 Leal z lewego skrzydła po ciasnym skosie w aut. Czas dla Sady

15:20 As Pencheva

14:20 Autowy serwis Simona

13:20 Romać ustrzelony potężną zagrywką przez Simona, bełchatowianie nie dali rady wyprowadzić akcji

13:19 Isac środkiem. Uriarte rozegrał za plecy. Czas dla trenera Piazzy

13:18 Romać psuje zagrywkę

13:17 Kłos ze środka

12:17 Leal na czystej siatce ze środka drugiej linii

12:16 Evandro psuje zagrywkę

11:16 Simon z przesuniętej krótkiej. Druga przerwa techniczna w tym secie

11:15 Lisinac potężnie ze środka. Janusz zmienia Łomacza, Romać wchodzi za Wlazłego

10:14 Bednorz na lewym skrzydle przełamuje blok

9:14 Leal z prawego skrzydła na pojedynczym bloku po prostej

9:13 Kłos przedziera się środkiem

8:13 Bednorz zatrzymany na lewym skrzydle

8:12 Penchev zagrywa za mocno

8:11 Bednorz obił blok z trudnej piłki. PGE Skra miała problemy po skrócie serwisowym Simona

7:11 Leal delikatnie obija blok, po którym piłka trafia w antenkę

7:10 Filipe serwuje w aut

6:10 Penchev dostał piłkę nie w tempo, Simon środkiem w kontrze

6:9 Filipe ustrzelił zagrywką Bednorza

6:8 Leal ze środka drugiej linii

6:7 Teraz Evandro bije nad blokiem i w aut

5:7 Evandro z prawego ataku po prostej z trudnej piłki, ale Penchev zaryzykował i odpuścił blok

5:6 Wlazły zdążył podłożyć ręce, ale nie dał rady skutecznie podbić po ataku Evandro

0:1 Niewielki aut po bloku na Evandro

Pierwsza szóstka PGE Skry: Lisinac, Wlazły, Kłos, Bednorz, Łomacz, Penchev. Na libero Piechocki

Pierwsza szóstka Sady: Uriarte, Evandro, Leal, Simon, Isac, Filipe. Na libero Serginho

Godzina 17.18 Przypomnę, że w obu półfinałach padły wyniki 3:0. Zenit Kazań pokonał Sadę, a Cucine Lube Civitanova wygrała z PGE Skrą

Trener: Marcelo Mendez

Godzina 17.15 Pozostał około kwadrans do rozpoczęcia spotkania o trzecie miejsce tegorocznych Klubowych Mistrzostw Świata, które po raz pierwszy rozgrywane są w Polsce

Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Sada Cruzeiro

Trzy godziny później zapraszamy do śledzenia relacji z pojedynku o złoty medal Klubowych Mistrzostw Świata 2017: Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań