Fatalna passa Widzewa trwa

Koszykarki Widzewa Łódź przegrały po raz jedenasty w tym sezonie. Tym razem nie sprostały InvestInTheWest AZS-owi AJP Gorzów Wielkopolski.

Julia Drop

W Gorzowie Wielkopolskim tylko w pierwszej połowie widzewianki potrafiły nawiązać walkę z rywalkami. W drugiej kwarcie kibice oglądali bardzo słabą formę strzelecką obu drużyn, zakończoną zwycięstwem gorzowianek 9:7. Na przerwę miejscowe schodziły z prowadzeniem 33:25.

Po zmianie stron koszykarki AZS-u dołożyły jednak 40 punktów, a łodzianki ledwie 19. Oznaczało to jedenastą porażkę podopiecznych Dariusza Raczyńskiego w tym sezonie.

W Widzewie nie zawiodła chyba tylko Kathleen Scheer, zdobywczyni 14 punktów i siedmiu zbiórek. Dziesięć "oczek" dołożyła Roksana Schmidt. Pozostałe zawodniczki nie zdobywały więcej niż po pięć punktów. Widzewianki zamykają tabelę Basket Ligi Kobiet.