Rugby. Budowlani Łódź przegrali w Gdańsku

Rugbyści Master Pharm Budowlanych Łódź przegrali w Gdańsku z tamtejszą Lechią 18:28.

Po dwóch wygranych, z Posnanią Poznań i Orkanem Sochaczew, porażkę w 2014 roku zanotowali rugbyści Budowlanych Łódź. Podopieczni Jarosława Batora przegrali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 18:28. Łodzianie dobrze zaczęli to spotkanie. Po rzucie karnym wykorzystanym przez Sebastiana Łuczaka, prowadzili 3:0. Z minuty na minutę rozgrywali się jednak gospodarze.

Do przerwy lechiści mieli przewagę trzech punktów (14:11). Po zmianie stron zawodnicy z Trójmiasta powiększyli prowadzenie i ostatecznie wygrali 28:18. Budowlani nie wykorzystali dwóch okazji na grę w przewadze, po żółtych kartkach rywali.

Kolejny mecz Budowlani rozegrają 4 maja (niedziela) o godzinie 13. Ich rywalem będzie w Łodzi Arka Gdynia.