Ważna wygrana ŁKS-u w Pruszkowie

Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 2:1. Gola dającego trzy punkty w doliczonym czasie gry strzelił Maksymilian Rozwandowicz.

Sponsorem relacji z meczu Znicz Pruszków - ŁKS Łódź były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 J. Radionow (11. minuta) 1:1 P. Kubicki (84. minuta) 1:2 M. Rozwandowicz (90. minuta)

Łodzianie bardzo szybko objęli prowadzenie. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Jewhen Radionow. Ełkaesiacy starali się kontrolować grę. Radionow szukał kolejnych okazji do strzału, ale brakowało dokładnych podań.

Gospodarze dążyli do wyrównania, jednak dobrze prezentowała się defensywa gości i bramkarz Michał Kołba. Obrońcy ŁKS-u mieli jednak chwilę dekoncentracji. Wykorzystał to w 85. minucie były ełkaesiak - Patryk Kubicki.

Kiedy wydawało się, że łodzianie zanotują piąty w tym sezonie remis, Przemysław Kocot zagrał krótko rzut wolny do Maksymiliana Rozwandowicza, który huknął potężnie. Michał Olczak nie miał żadnych szans.

ŁKS zdobył trzy punkty i umocnił się na czwartym miejscu w tabeli II ligi.