Siatkarki Budowlanych Łódź zakończyły sezon

Siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź przegrały z Polskim Cukrem Muszynianką Fakro Bank BPS Muszyna 1:3 i zakończyły sezon 2013/2014 Orlen Ligi na 7. miejscu.

Zakończył się sezon 2013/2014 Orlen Ligi dla siatkarek Beef Master Budowlanych Łódź. Łodzianki miały szansę na zajęcie 5. miejsca i awans do europejskich pucharów, ale nie sprostały Polskiemu Cukrowi Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna.

Podopieczne Adama Grabowskiego przegrały dwukrotnie 1:3. W czwartkowym (10 kwietnia), wyjazdowym, spotkaniu Budowlane fatalnie rozpoczęły, przegrywając pierwszego seta do 14. Później gra się wyrównała, ale i tak drugą partię wygrały gospodynie (25:20). Łodzianki jednak się zrewanżowały zwyciężając w trzecim secie takim samym rezultatem.

Nie sprawdziło się siatkarskie przysłowie "Kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3". Muszynianki wygrały w czwartej partii po długiej walce 27:25 i teraz zmierzą się z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała o 5. miejsce. Łodzianki kończą rozgrywki na 7. pozycji.