ŁKS wygrywa skromnie i wraca na fotel lidera [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali u siebie z imiennikami z Łomży. Łodzianie mają dwa punkty przewagi nad Finishparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, która swoje spotkanie rozegra w sobotę (10 czerwca).

Sponsorem relacji z meczu ŁKS Łódź - ŁKS Łomża były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

ŁKS Łódź - ŁKS Łomża
1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 M. Rozwandowicz (50. minuta, karny)

Rozwandowicz, Kołba, Nowacki (Łódź) Drażba (Łomża)

Koniec! ŁKS Łódź wygrywa 1:0 i przynajmniej do jutra powraca na fotel lidera II ligi. Jutro Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie podejmie walczącą o utrzymanie Concordię Elbląg

90'+3 Nowacki ogląda żółtą kartkę za opóźnianie wrzucenia piłki z autu

90'+2 Kołba pewnie łapie futbolówkę po wrzutce z boku

90'+2 Sarafiński odzyskuje piłkę przed polem karnym rywali... sędzia odgwizduje faul, nie zgadzają się z tą decyzją łodzianie

90'+1 Kołba dostaje żółtą kartkę za grę na czas

90' Sędzia przedłuża spotkanie o trzy minuty

89' Rozwandowicz wybija z własnej szesnastki

89' Nowacki ładnie się obrócił, podciągnął kilkanaście metrów, ale poślizgnął się tuż przed polem karnym gości!

88' Wzmaga się doping kibiców, a łodzianie starają się trzymać piłkę po lewej stronie, gdzie biega nieobliczalny Sarafiński

87' Nowacki wchodzi za Guzika

86' Sadowski siada na ławce, na murawę wbiega Brzozowski

85' Niepotrzebnie wstrzymują akcję gospodarze i kończy się na nieporozumieniu Kocota z Radionowem i Kopką

85' Guzik nie przedarł się w pole karne łomżan

84' Radionow zablokowany na 22. metrze od bramki Wienczatka

82' Kołba ofiarnie rzuca się przed nogę Drażbie i odbija piłkę na rzut rożny!

81' Kopka wyrzucił Sarafińskiego do boku i kontra się skończyła

79' Sarafiński przedarł się z lewego skrzydła do środka, dograł do Radionowa na 17. metr, ale Ukrainiec przenosi futbolówkę wysoko nad poprzeczką

77' Sarafiński wpada z lewego skrzydła w pole karne przeciwników i wycofuje na 15. metr do Radionowa... minimalnie za mocno!

75' Rydzewski zmieniony przez Wasiulewskiego. Od razu rotacja taktyczna. Rezerwowy biegnie na środek obrony, a do przodu przesuwa się Cibulskas

73' Gamrot trzymany wpół podczas wyprowadzania kontry, ale utrzymał się przy piłce i zagrał na lewo do Sarafińskiego, który został jednak zatrzymany. Sędzia nie pokazał zawodnikowi z Łomży żółtej kartki

72' Kaszubowski wchodzi za Olesińskiego

71' Gospodarze oddają pole rywalom. Nie jest to mądra taktyka przy jednobramkowym prowadzeniu. Łodzianie powinni pamiętać, jak skończyło się to dla nich w Elblągu, gdzie prowadzili trzykrotnie, a mecz zakończył się remisem 3:3, po golu w doliczonym czasie gry

69' Rozwandowicz ogląda żółtą kartkę za faul z tyłu na Drażbie

69' Dobre dośrodkowanie Pyciaka z prawej strony, Kopka się spóźnił

66' Guzik wsadził "na konia" Kołbę zagrywając mu półgórną piłkę na kilkadziesiąt metrów, ale bramkarz gospodarzy sobie poradził, przyjmując brzuchem i wyprowadzając z własnej szesnastki

65' Rzut rożny dla gości, szybko rozegrany. Nie było niebezpieczeństwa w polu karnym Kołby

63' Pierwszy strzał Sarafińskiego, blokuje Reinaldo kolanem

63' Drażba ogląda żółtą kartkę za faul od tyłu na Gamrocie

62' Rzut rożny dla gospodarzy. Na trybunie dzisiaj 4100 osób, czyli komplet dopuszczony na to spotkanie

61' Sarafiński melduje się na boisku. Na ławkę udaje się Szymański

59' Grabowski zmienia Tarnowskiego

58' Korner dla łodzian

57' Łomżanie atakują wysokim pressingiem. Czy wystarczy im sił? Wszak we wtorek rozegrali mecz w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Wygrali po dogrywce z Warmią Grajewo 3:2

56' Goście próbowali wykorzystać nieobecność lewego obrońcy łodzian, atakując właśnie tą stroną, ale poradzili sobie jakość podopieczni Robaszka. Rozmus wrócił do gry

55' Rozmus opatrywany za linią boczną

54' W starciu na linii własnego pola karnego ucierpiał Rozmus

Niezwykle pewne uderzenie Rozwandowicza z 11 metrów. Karny został podyktowany za faul Baranowskiego na Radionowie. W pole karne centrował z lewej strony Gamrot

50' GOL! Maksymilian Rozwandowicz! 1:0!

49' Radionow walczy o górną piłkę na 14. metrze... rzut karny dla gospodarzy!

49' Szymański rozpędził się lewym skrzydłem, minął dwóch rywali i szukał w polu karnym Radionowa, ale zdążył Reinaldo!

46' Dwadzieścia minut po godzinie 19 rozpoczęła się druga połowa. Na razie bez zmian. Bramkarz gości w drugiej połowie też będzie grał w słońcu. Cień już za to jest w polu karnym Kołby

Koniec pierwszej połowy. Łodzianie mieli bardzo dużą przewagę, nie bali się strzelać z dystansu, ale na razie bez goli

45'+1 Guzik strzela z dystansu... piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką

45' Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy

44' Rozwandowicz nie potrafił sobie dobrze przyjąć piłki w polu karnym przeciwników, którzy uprzedzili jego późniejszą próbę strzału

43' Kolejny korner dla łodzian

43' Ogromna przewaga w posiadaniu piłki na korzyść gospodarzy. Brakuje jednak dokładności pod bramką rywali

40' Ostra wrzutka Pyciaka z rzutu wolnego, zbyt wysoko dla kolegów z drużyny

38' Bramkarz z Łomży gotowy do dalszej gry

37' Przerwa w grze. Wienczatek potrzebuje pomocy medycznej

36' Piłka w łomżyńskiej siatce, ale wcześniej faulowany był bramkarz gości

36' Gamrot robi sobie miejsce w środku, przekłada piłkę na prawą nogę i strzela płasko z dystansu... Wienczatek z trudem na rzut rożny!

34' Przyjezdni zamknięci we własnym polu karnym. Łodzianie szukają luki, ale za dużo niedokładności w grze Kopki, który trzy razy źle zagrywał. Za trzecim już nie utrzymał futbolówki w boisku

32' Cibulskas uprzedza w powietrzu Radionowa! Rozmus bardzo dobrze dośrodkował na 4. metr od bramki gości, ale były zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego skoczył wyżej niż Ukrainiec

31' Guzik okiwał jednego rywala, przełożył na lewą nogę i strzelił z 20 metrów... Wprost w Wienczatka

30' Rozwandowicz wybija głową z własnej szesnastki po centrze Kaliszewskiego z wolnego

29' Kopka z kilku metrów przenosi piłkę głową nad bramką

28' Guzik decyduje się na strzał z 24 metrów... bardzo nieudana próba

27' Kocot dośrodkował z wolnego, łodzianie domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, Sędzia pozostał niewzruszony i wydaje się, że słusznie

26' Kocot decyduje się ruszyć środkiem do przodu. Przeciwnicy faulują go 27 metrów od własnej bramki

23' Kolejna długa wymiana podań przez podopiecznych trenera Robaszka. Pyciak w końcu zbiega z prawej strony do środka i zagrywa prostopadle do Radionowa. Ukrainiec uderzał z 14 metrów bez przyjęcia, jednak obok słupka

21' Dobra centra Pyciaka z narożnika, Rozwandowicz skacze najwyżej, ale nie trafia w piłkę będąc na 9. metrze!

20' Kolejny korner dla łodzian, tym razem było trochę zamieszania w polu karnym gości i... kolejny rzut rożny

19' Gamrot odważnie uderza z 21. metra... nad poprzeczką

17' Olesiński nie zdecydował się na strzał z 23 metrów, a jego podanie na prawo było niecelne

17' Na spalonym Drażba

15' Kocot kończy długą akcję łodzian strzałem z 19 metrów. Wienczatek nie miał z tym większych problemów

12' Centra Kaliszewskiego z lewego skrzydła... Kołba pewnie łapie piłkę, ale źle wyrzuca i strata

11' Świetne przejęcie Gamrota, który wracał za Olesińskim kilkadziesiąt metrów

10' Drugi korner dla gospodarzy, ale w obu przypadkach nie udało się oddać strzału w światło bramki

9' Pierwszy rzut rożny dla łodzian

9' Guzikowi zabrakło 10 centymetrów, żeby trącić piłkę przed wybiegającym z bramki Wienczatkiem!

7' Radionow z trzech metrów przenosi piłkę obok bramki! Z lewego skrzydła dośrodkował w tej sytuacji Szymański, a Ukrainiec końcem buta trącił futbolówkę, jednak nieskutecznie

5' Gospodarze zamykają rywali na ich połowie. Rozmus centruje z lewej strony... za mocno dla Radionowa!

4' Pyciak niedokładnie do będącego na 20. metrze Kopki

2' Spokój Kołby. Bramkarz łodzian we własnej szesnastce mija zwodem nadbiegającego rywala i wyprowadza piłkę do przodu

2' Pyciak ruszył prawym skrzydłem, dostał podanie od Gamrota i zagrał w pole karne. Tam nieco przypadku, piłka trafiła do Szymańskiego, który się obrócił i strzelił, ale za lekko i wprost w bramkarza

1' Szesnaście minut po godzinie 18 rozpoczęło się spotkanie. Goście na zielono, gospodarze w biało-czerwono-białych strojach

18.14 Piłkarze na murawie. Jeszcze losowanie stron i zaczynami

18.00 Rezerwowi u gospodarzy: P. Kazimierczak - J. Kostyrka, M. Kowal, D. Sarafiński, D. Nowacki, P. Pyrdoł, A. Ślęzak. Trenerem jest Wojciech Robaszek

Godzina 17.58 Na ławce rezerwowych ŁKS-u Łomża zasiądą dzisiaj: P. Lipiec - T. Brzozowski, R. Zalewski, P. Wasiulewski, B. Kaszubowski, M. Świderski, R. Grabowski. Trenerem jest Mateusz Miłoszewski

M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, K. Rozmus, D. Guzik (87. D. Nowacki), M. Gamrot, P. Kocot, P. Szymański (61. D. Sarafiński), Ł. Kopka, J. Radionow O. Wienczatek - D. Gałązka, Reinaldo, D. Cibulskas, M. Baranowski, M. Kaliszewski, A. Rydzewski (75. P. Wasiulewski), M. Tarnowski (59. R. Grabowski), P. Olesiński (71. B. Kaszubowski), P. Drażba, M. Sadowski (86. T. Brzozowski)

Godzina 17.52 Jesteśmy na obiekcie przy al. Unii 2. Goście niedawno dopiero wybiegli na rozgrzewkę, bo dojechali o 17.30. Z tego powodu pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi kwadrans po 18. Za chwilę podamy składy

każdy kibic spoza Łodzi zawsze był mile widziany na ŁKS

Jeszcze karny w ursusie i awans jest wasz mam nadzieje że to jednak Drwęca awansuje i wtedy podkulicie ogonki i zacznie swój rzałosny lament

Jak wy tej trybunki nie mozecie zapelnic to o jakim komplecie ty chlopie mowisz ?? Podmiejscy z Byczyny ??? Hmm Zapomniales jak wy graliscie w Belchatowie ? Wielki rodowity lks gral w Belchatowie, ktory jest wielkosci niejednego łódzkiego osiedla hahaha Kolejna sprawa waszej niby rodowitosci to ilu Łodzian było na waszym wyjezdzie w Lubawie ? Określiliscie sie na 260 osob, z czego też Fc Włocławek określil sie na 120 głów, doliczajac do tego waszych kibicow z Aleksa, Pabianic, Piotrkowa czy Kanzasu, a tacy pewno byli na tym wyjezdzie to sie okaze, że jak z Łodzi byla was setka to max, wiec jak to jest z wasza rodowitoscia skoro na wyjazd jedzie was ponad polowa "podmiejskich" ???? Podmiejskimi nas nazywacie, a sami z takimi latacie ???

ach te wudzwiaki pamiętam jak rok temu tlumaczyli karne dla polonii, że to lepsza druzyna i dlatego fauluja lub nabijaja reka. Po rundzie jesiennej gdy dla ŁKS były tylko dwa karne w jednym meczu wygranym 7:0, a finishparkietu az 7 to nie było problemu...

kolejne punkty po karnym zenada ciagna was wszyscy za pejsy jak moga

MISTRZ MISTRZ ŁKS , AWANS JEST NASZ KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS :) HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEH

Pożyjemy zobaczymy, jak to będzie, jak wam gratuluję - to wszystko z mojej strony. Żegnam.

jak nam wybudują resztę trybun to komplet będziemy mieli w każdym meczu , i wtedy zobaczycie co to ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY , podmiejscy z byczyny

Frekwencja 3 razy mniejsza to i tak dwa razy wyższa niż u was hahahahahahahahahahahahahahahahaha

hehehehehehehehhehehehehehhehehehehehhehehhehehe

a wy czerwoni myśleliście że co że przy pełnej trybunie to wy ta ligę nosem wciągniecie hehehehehehhehehehe zobaczymy waszą frekwencje w najbliższym sezonie i w kolejnych sezonach w tej 3 lidze , teraz mieliście szał na ten wasz widzew ale kolejne sezony to będzie może frekwencja 3 razy mniejsza , tak że nie afiszujcie się bo wasz PIAR-medialny się skończy hehehehehe

Kolwgo od hehehehehehehehe napisz proszę ile rzutów karnych dostał ŁKS w tym sezonie i ile razy grali w przewadze z powodu czerwonych kartek. Słuchamy.

I tak Drwęca awansuje jednotrybunowcy

'', MYSLISZ ŻE JAK KAZIMIERCZAK JEST ZA ŁKS-EM TO BY PRZYCHYLNIE POMAGAŁ ŁKS , JESTEŚ ŚMIESZNY KOLEGO .''- Bez komentarza

Jak Drwęca będzie dużo lepsza niż Concordia to z nimi wygra nawet jak sędziowanie bedzie niesprawiedliwe, w meczu Widzew - Drwęca też miało być sędziowanie pod Widzew, żeby Drwęca nie wygrała, a sędzia nawet dał karnego Drwęcy. Pózniej o Tomaszów się nie martwie, bo oni już o nic nie grają, natomiast Ursus jeśli wygra z Jagą jutro to ostatni ich mecz, będzie meczem o utrzymanie

HEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEH , BRAK CHARAKTERU SPORTOWEGO POKAZAŁ WIDZEW W PIERWSZYM MECZU NA TYM STADIONIE SWOIM , PÓŹNIEJ KOLEJNY MECZ TRWA 90 MINUT DOLICZONY CZAS 4 MINUTY A WIDZEW STRZELA BRAMKE W 97 , I KTO TU MA PRZYWILEJE , HEHEHEHEHEHEH , MYSLISZ ŻE JAK KAZIMIERCZAK JEST ZA ŁKS-EM TO BY PRZYCHYLNIE POMAGAŁ ŁKS , JESTEŚ ŚMIESZNY KOLEGO .

Jutro jest mecz Drwęca vs ŁZPN i Drwęca raczej go nie wygra. A jak coś wyjdzie nie tak to za tydzień jeszcze raz, z tym że zmienią się gospodarze ŁZPN vs Drwęca. Można powoli składać gratulację łks-owi awansu do 2 ligi

JESZCZE JEDEN KARNY JESZCZE JEDEN KARNY NIECH Z CZERWIENIEJĄ WIDZEWSKIE PANNY :) HEHEHEHEHEHEHEH

WY TO W TRZECIEJ LIDZE WALCZYLIŚCIE O 1-SZA MIEJSCÓWKĘ I LIGĘ MISTRZÓW :) HEHEHEHEHEHEHEHEH

NIE MACIE 1-SZEJ MIEJSCÓWKI NIE MACIE LIGI MISTRZÓW :) POZOSTAŁ TYLKO SMRÓD PO DERBACH HEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH

wstyd znowu karny jeszcze czerwona i tradycji stanie się zadość

gooooooooooooooolllll! karny jak najbardziej zasłużony.

Jutro Drwęca wygrywa Concordią i zobaczycie awans jak świnia niebo :-)

JEST KULTURA JEST ZABAWA MISTRZEM 3 LIGI ŁKS :)

jest gollllllllllllllll MISTRZ MISTRZ ŁKS , AWANS JEST NASZ TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY :) JESTTTTTTTTTT

Prosimy o kulturalne komentarze. Wulgarne będą usuwane, a w ostateczności zostanie wyłączona możliwość dodawania kolejnych.

Już nie długo klasa A a może B. No cóż nie ma kasy, nie ma stadionu a na meczach po niecałe 3500 patologii, z czego 2000 dostało bilety od cosinusa ;-)))
2 liga was by zabiła i pogrzebała finansowo. Czekamy wiec spokojnie do przyszlego sezonu.

Do Ricko Łks

Naucz się chłopie po polsku pisać, jeśli piszesz dziewczyny to nie zjebali tylko zjebały jak już. A tak w ogóle to super, że wasze dziewczyny z zawiszy gdzieś tam gniją w 8 lidze świata.

widzew derby chciał wygrać kosztem tego że nie wpuszczając ŁKS fanów na mecz i przy nabitym swoim stadionie , wiadomo jaki wynik , taki wynik to porażka jedynie widzewa nie ŁKS . widzew mógł wpuścić kibiców ŁKS i zakazać wnoszenia flag jak tak się baliście żeby wasze fany nie poszły zdymem i żeby waszej chuligańskiej wiary ŁKS wam nie ośmieszył na cały świat , ja rozumiem dla czego nie wpuścili widzewa na Aleja Uni 2 dla tego że mimo że stadion a raczej trybuna przepłacona to nie spełnia wymogów bezpieczeństwa , ale stadion widzewa kompletny i taki szfindel wymyśleliście że to czy tam to hehehehe WSYD I JESZCZE RAZ WSTYD

Ricko-ŁKS

Morda w kubeł widzewskie sprzedawczyki ,przecież wy nie macie honoru.Super że wasze ''dziewczyny''z Chorzowa zjebali się z ligi.

Tak obiektywnie patrząc nie wierze, że ŁKS gryzłby trawę, żeby Widzew awansował i mówię to bez żadnej napinki, a w dniu dzisiejszym sąsiedzi pewno na luzie z 3:0 z Łomżą wygrają, taka prawda.

ŁKS może i nie na widzi widzewa , ale na pewno nie grał by dla widzewa tylko dla siebie aby nie przynieść sobie wstydu , KONIEC TEMATU LUDZIE HUMORU hehehehehehe

to znaczy że w odwrotnej sytuacji piłkarze łks by gryźli trawę za WIDZEW aby pokonać parkiety?
dobre żarty.

Czy Koziny dotarły na mecz już czy musieli jeszcze do Lidla po nowe ciuchy z promocji wpasc ?

widzewiacy zajmijcie sie swoim widzewem a nie wczubiacie nocha tam gdzie nie potrzeba , nawet w DERBACH ŁODZI przy pelnym stadionie nie potrafiliście wygrac meczu przy tym nie wpuszczając kibiców ŁKS na mecz , i w historii swojego klubu WIDZEWA pokazaliście klase po przegranym meczu z DRWĘCA tak że tym samym nie szanujecie swojego klubiku i tym samym nie szanujecie sami siebie , tu już nie chodzi o to żeby pokrzyżować plany ŁKS by nie awansował lecz pokazaliście klasę że nawet w takim meczu nie jesteście widzewiakami . KONIEC TEMATU PANOWIE "LUDZIE HONORU " hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheheheheh

Ł.K.S (bez kropki) :)) tylko łks łomża. Dostaniecie łomot i tyle w temacie...

Marzyciele to czerwoni,, gramy na luzie " bez honoru

Oczywiście pomyłka graja o nic.

Każdy inny wynik niż zwycięstwo łksu z kaliskiego to bedzie niespodzianka. Łomża dwa dni temu grała puchar, grała dogrywke, teraz prosto z autokaru wchodza na mecz, nie graja o nic, sedzia pewno podytkuje przeciw nim karny albo któryś z nich wyleci po czerwonej kartce. Łomża nie ma szans.