Szczęśliwa wygrana Widzewa

Piłkarze RTS Widzewa Łódź wygrali na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:0. Jedynego gola po fatalnym zachowaniu rywali w doliczonym czasie gry strzelił Daniel Mąka.

Sponsorem relacji z meczu Ruch Wysokie Mazowieckie - RTS Widzew Łódź są bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

Ruch Wysokie Mazowieckie - RTS Widzew Łódź
0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 D. Mąka (90. minuta)

Czerwona kartka: Jóźwiak (Ruch)
Jóźwiak x2, Pasko (Ruch) Kamiński, Kozłowski (Widzew)

Koniec! Widzew w ostatnich minutach ratuje trzy punkty, ale łodzianie powinni podziękować Pasce

Fatalne zachowanie obrońców Ruchu. Zbyt nonszalancko odbijali sobie piłkę głową w okolicach własnej szesnastki. Ostatecznie Pasko próbował dograć na kilka metrów do bramkarza, ale na drodze piłki stanął Mąka i głową przelobował Dobreńkę

90' GOOOOLLL! 0:1! Daniel Mąka!

90' Spalony widzewiaków, ale przeszkodzili sobie łodzianie - bo Okuniewicz na spalonym nie był

90' Grochowski wchodzi za Jastrzębskiego

89' Zalewski wpada w szesnastkę widzewiaków, strzela... pudło!

88' Błąd Dobreńki po centrze z narożnika! Obrońcy Ruchu pomogli swojemu bramkarzowi, wybijając daleko od pola bramkowego

88' Pasko wybija na róg, uprzedzając Michalskiego!

87' Zbyt głęboka centra Mąki, Dobreńko bez problemu łapie

86' Kozłowski ruszył do przodu, wydaje się, że był faulowany na 25. metrze od bramki Ruchu, jednak gwizdek sędziego milczy

85' Dobreńko piąstkuje na 14. metrze

83' Zalewski strzela z 18 metrów... zablokowany, ale nie ma rożnego, bo Wolański jeszcze zdążył złapać

82' Gospodarze starają się jak najszybciej przerywać akcje łodzian i oszczędzać czas

79' Kamiński przedziera się prawym skrzydłem zagrywa w pole karne... Okuniewicz pudłuje z pięciu metrów!

78' Niecelny strzał Mąki z rzutu wolnego

76' Michalski przedziera się w polu karnym Ruchu... strzał zablokowany, ale piłkę przejmuje Mąka... zagrywa do tyłu do Kamińskiego... pusta bramka... był spalony Mąki!

74' Żółta kartka dla Jóźwiaka za głupie zachowanie we własnym polu bramkowym. W konsekwencji czerwień dla 40-latka z Wysokiego Mazowieckiego!

74' Zieleniecki strzela głową po centrze z wolnego... piłka przelatuje nad poprzeczką!

73' Pasko fauluje Kamińskiego przy linii bocznej. Żółta kartka dla lewego obrońcy Ruchu. Wcześniej kartonik obejrzał też Jóźwiak, który miał duże pretensje do arbitra

70' Gospodarze w ostatniej chwili przejmują piłkę adresowaną na wolne pole do Michalskiego!

70' Wolański pewnie łapie po wysokiej centrze z wolnego

68' Michalski zablokowany!

64' Sultanov wchodzi za Poducha

63' Ostre dośrodkowanie Mąki z wolnego, Dobreńko nieźle piąstkuje!

60' Kazimierowicz strzela niecelnie z 15 metrów

59' Rożny dla przyjezdnych

58' Żółta kartka dla Kozłowskiego

54' Pasko jakimś cudem, upadając wybił piłkę po strzale Mąki!

53' Mąka strzela z wolnego po ziemi... piłka zaczyna skakać na nierównej murawie i Dobreńko interweniował bardzo niepewnie. Żaden z łodzian nie zdążył z dobitką

51' Ręką w polu karnym Widzewa zagrał jeden z gospodarzy, niwecząc dobrą okazję

49' Mąka ściął z prawego skrzydła do środka, minął dwóch rywali i strzelił, ale dobry blok Wrześniewskiego

47' Niecelny strzał Rodaka głową

46' Cztery minuty po godzinie 18 rozpoczęła się druga część gry

Koniec pierwszej połowy. W Wysokiem Mazowieckiem na razie bez bramek

45'+2 Michalski strzela z prawej strony po długim rogu... pudło!

45'+1 Okuniewicz z Kamiński nie dogadali się, kto ma przejąć piłkę. Centra Kamińskiego na prawo, Mąka trafia chyba w rękę jednego z przeciwników... gwizdek sędziego milczy!

45' Okuniewicz zagrywa piłkę za siebie, Michalski wpada w szesnastkę i... piłka w siatce Ruchu... był spalony! Nie ma gola

44' Kamińśki strzela z prawej strony, Dobreńko odbija przed siebie, ale Pasko uprzedził Mąkę!

43' Zagotowało się na murawie. Kamiński ogląda żółtą kartkę

40' Mąka przedarł się prawym skrzydłem, dośrodkował na krótki słupek, gdzie uwolnił się spod opieki obrońców Kamiński... Kamiński spudłował!

39' Świetny przechwyt Kamińskiego w środku pola, ale złe wyprowadzenie kontry

36' Kozłowski próbował stworzyć przewagę w ofensywie, ale bez efektów

31' Gospodarze nie cofnęli się przed trzecią drużyną rozgrywek. Widzewiacy mają duże problemy z rozgrywaniem piłki, nie pomaga w tym nierówna murawa

28' Dobreńko z problemami na róg

25' Fatalny strzał Kamińskiego, który wyszedł niemal sam na sam

24' Groźny strzał Zalewskiego po długim rogu... piłka przelatuje obok słupka

20' Wolański nie miałby najmniejszych szans po strzale z dystansu

19' Okuniewicz blisko oddania celnego strzału głową, ale piłka leciała ciut za wysoko

18' Pasko bardzo ostro wchodzi w nogi Michalskiego, nie ma żółtej kartki

15' Widzewiacy nie potrafią sobie stworzyć okazji do strzału. W sukurs próbował im przyjść Dobreńko, jednak koledzy naprawili jego błąd

11' Kolejny róg dla gospodarzy

10' Poduch strzelał głową po centrze z wolnego, ale nad poprzeczką

9' Kapitalna obrona Wolańskiego, który wyjmuje piłkę z okienka! Strzelał Zalewski

8' Groźna centra Ruchu z prawej strony, ale nikt nie zamknął. Po chwili dośrodkowanie z drugiej strony i pewnie Wolański

7' Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Początkowo dłużej przy piłce goście

3' Wolny dla łodzian. Pomiędzy linią boczną a polem karnym gospodarzy

1' Dwie minuty po godzinie 17 rozpoczęło się to spotkanie. Widzewiacy na czerwono, gospodarze w niebieskich getrach i spodenkach oraz białych koszulkach

16.57 Przypomnijmy też, że dzisiaj w kanale internetowym Radia Łódź prowadzimy specjalne piłkarskie studio, w którym będzie można śledzić transmisje z meczów ŁKS-u ze Świtem i Ruchu z Widzewem. Słuchaj tutaj

Godzina 16.37 Rezerwowi w Ruchu: R. Roszkowski - A. Sawicki, D. Decewicz, D. Ostaszewski, P. Sultanov, M. Grochowski, T. Rogowski. Trenerem jest Mykoła Dremluk

Godzina 16.37 Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą dzisiaj: M. Humerski - P. Baran, K. Tlaga, M. Czaplarski, K. Możdżonek, S. Olczak, Y. Ogawa. Trenerem jest Przemysław Cecherz

K. Dobreńko - P. Faszczewski, Ł. Piłatowski, G. Jóźwiak, P. Pasko, P. Jastrzębski, M. Zieniewicz, M. Poduch (64. P. Sultanov), M. Wrześniewski, K. Zalewski, A. Mleczek P. Wolański - M. Kozłowski, P. Rodak, S. Zieleniecki, B. Gromek, D. Mąka , M. Kazimierowicz, D. Kamiński, A. Radwański, M. Michalski, P. Okuniewicz

Godzina 16.30 Jesteśmy już na stadionie w Wysokim Mazowieckim. Za chwilę podamy składy obu drużyn