Radionow wrócił i strzelił. ŁKS wygrał [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:1. Łodzianie przełamali serię dwóch remisów.

Sponsorem relacji z meczu ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 J. Radionow (64. minuta) 2:0 P. Szymański (90. minuta) 2:1 K. Wolski (90. minuta)

Czerwona kartka: Przysowa (Świt)
 Kopka (ŁKS) Przysowa x2, Basiuk (Świt)

Po tej bramce sędzia kończy spotkanie. ŁKS wygrywa 2:1 i nadal traci do Finisparkiet Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie dwa punkty. Cztery oczka mniej od ełkaesiaków ma Widzew Łódź, który szczęśliwie w końcówce pokonał Ruch Wysokie Mazowieckie

90'+5 GOL! 2:1! Kamil Wolski!

90'+4 Szymański źle zagrywa przy próbie wyjścia z kontrą

90'+3 Łodzianie utrzymują się przy piłce. Akcję strzałem z dystansu kończy Ślęzak... pudło!

90'+2 Jeszcze Kołba zmuszony do interwencji

Sarafiński pomknął prawym skrzydłem, minął kilku rywali, wpadł w szesnastkę i dograł do Szymańskiego, który nie mógł tego nie wykorzystać

90' GOL! Patryk Szymański! 2:0!

88' Pyrdoł zmienia Kopkę

87' Znów gorąco w szesnastce łodzian!. Radzą sobie ełkaesiacy

86' Udane piąstkowanie Kołby po centrze ze stałego fragmentu gry

85' Duże zamieszanie w polu karnym łodzian! Nie ma bramki, choć było niebezpiecznie. Goście liczą na stałe fragmenty gry

83' Sarafiński melduje się na murawie. Trener Robaszek liczy na jego przebojowość

82' Goście narażają się na groźne kontrataki, ale gospodarze nie mogą jeszcze spać spokojnie

79' Kołba łapie na 16. metrze. Wcześniej niepewnie Ślęzak

77' Radionow z Szymańskim dobrze rozegrali piłkę, później do akcji włączył się Guzik, ale młodzieżowiec dośrodkował za późno

76' Goście rozgrywają w poprzek. Ełkaesiacy czyhają na kontrataki

74' Guzik zatrzymany przez obrońców Świtu

74' Szymański zmienia Golańskiego

73' Ełkaesiacy próbują wykorzystać przewagę jednego zawodnika

72' Szczepański wchodzi za Basiuka

70' Żółtą kartkę ogląda Kopka

68' Kołba czujny we własnym polu karnym

66' Niecelny strzał Kraszewskiego

Radionow głową pokonał Prusa po centrze z wolnego. Dośrodkowywał Kocot

64' GOOOLLL!!! Jewhen Radionow! 1:0!

63' Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Przysowy

61' Rozmus zablokowany przy próbie dogania na piąty metr. Kolejny korner, ale Juraszek nie trafił czysto w piłkę

60' Groźna centra Rozmusa z lewej strony, Radionow skacze najwyżej i strzela... Prus z największym trudem na róg!

60' Otwarta gra w drugiej połowie. Ambitnie walczą ełkaesiacy

58' Pomorski centrował z wolnego, ale poradzili sobie gospodarze

56' Prus na raty łapie po strzale Guzika

54' Wolski strzela niecelnie

52' Niezła kontra gości, ale sporo szczęścia mieli ełkaesiacy

51' Płaski strzał Golańskiego zablokowany!

49' Płaski strzał Guzika, Prus nie dał się zaskoczyć

48' Spokojny początek drugiej połowy

46' Siedem minut po godzinie 18 rozpoczęła się druga część gry. Kopka pojawił się na boisku. Zastąpił Nowackiego

Koniec pierwszej połowy. ŁKS ze Świtem remisuje 0:0

44' Dobra akcja Świtu, ale obrońcy ŁKS-u czujni!

42' Basiuk ogląda żółtą kartkę za faul na Pyciaku

39' Karaszewski ma pretensje do arbitra liniowego. Kocot centruje z narożnika, jednak ełkaesiacy nie dali rady wygrać walki o piłkę

37' Nowacki zablokowany

36' Golański faulowany... zdaniem arbitra to jednak on faulował Przysowę

33' Rozmus czujny przy linii bocznej

29' Steć nie pozwala łodzianom na szybkie rozegranie wolnego. Sędzia wzywa do siebie zawodnika Świtu, a także Kocota, który gorąco protestował. Bez kartek

22' Groźny strzał Guzika, ale pudło

20' Nowacki faulowany przez Przysowę. Żółta kartka dla zawodnika Świtu. Po centrze Kocota ełkaesiacy byli blisko, ale Prus ostatecznie łapie

19' Wolny dla łodzian

17' Nowacki próbował strzelać, jednak bez strachu dla przyjezdnych

14' Potrzebna pomoc medyczna dla jednego z nowodworzan

12' Kołba pewnie broni po strzale Gawrycha. Błąd popełnił Ślęzak

11' Wolski strzela niecelnie

9' Korner dla gości, ale radzą sobie gospodarze

7' Szybsza akcja łodzian. Piłkę rozegrali Pyciak z Golańskim, jednak nie udało się oddać celnego strzału

4' Spokojny początek. Dłużej przy piłce utrzymują się łodzianie

1' Trzy minuty po godzinie 17 rozpoczęło się to spotkanie

16.54 Przypomnijmy też, że dzisiaj w kanale internetowym Radia Łódź prowadzimy specjalne piłkarskie studio, w którym będzie można śledzić transmisje z meczów ŁKS-u ze Świtem i Ruchu z Widzewem. Słuchaj tutaj

16.53 Rezerwowi w ŁKS-ie: D. Piotrowski - P. Szymański, M. Kowal, Ł. Kopka, D. Sarafiński, P. Pyrdoł, J. Nowak. Trenerem jest Wojciech Robaszek

Godzina 16.51 Na ławce rezerwowych Świtu zasiądą: K. Mioduszewski - K. Napora, R. Maciejewski, P. Szczepański, M. Kozłowski, S. Cuch, A. Gapczyński. Trenerem jest Rafał Kleniewski

M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, D. Nowacki (46, Ł. Kopka 88. P. Pyrdoł), M. Gamrot, P. Kocot, A. Golański (74. P. Szymański), D. Guzik, J. Radionow M. Prus - P. Basiuk (72. P. Szczepański), K. Dankowski, K. Drwęcki, P. Przysowa, M. Steć, K. Pomorski, K. Karaszewski, K. Wolski, D. Jabłoński, M. Gabrych

Godzina 16.49 Jesteśmy już na obiekcie przy al. Unii 2. Za chwilę podamy składy obu drużyn

Derby dla Widzewa !

Do Karolek

A w jakich Wy ? Mieszkam na waszym osiedlu i doslownie nic sie tu nie dzieje...

chu....
jest łks

GOŚCIU NAWET NIEWIESZ JAK SIE MYLISZ ŁKS MA AMBICIE NIE TO CO RYTYSY Z PACANOWA

I tak do II ligi wejdzie Drwęca, bo do końca sezonu wygra wszystkie mecze a ŁKS na pewno jeszcze się gdzieś potknie. Widzew z kolei ma za duże straty punktowe.

W JAKICH NORACH SIE CHOWACIE PAJACU CZERWONA POMYŁKO?

Biorąc pod uwagę, że nasze - Widzewa osiedla to: Widzew Wsch., Zarzew, Olechów/Janów, Stary Widzew,
Stoki, Radogoszcz, Żabieniec, Stare Miasto, Stare Bałuty, Doły, Marysin, Wschodnia część Śródmieścia, Chojny, Dąbrowa, Górniak, Czerwony Rynek i do tego ludzie z waszych osiedli to faktycznie nie uzbieramy z 15 tysiecy ludzi na meczu 500 kibiców z Łodzi... Dalej żyjcie propagandą, że nas nie ma w Łodzi, te autobusy i tramwaje wypchane przed meczami Widzewa to na pewno są nasze FC...