ŁKS wygrał w Zduńskiej Woli

Piłkarze AP ŁKS-u Łódź pokonali na wyjeździe Pogoń Zduńską Wolę 1:0. Jedyną bramkę meczu zdobył Aleksander Ślęzak.

Kolejny kroczek w kierunku III ligi zrobili piłkarze ŁKS-u Łódź. W sobotnim (5 kwietnia) spotkaniu z Pogonią Zduńska Wola, ełkaesiacy wygrali minimalnie. Na gola przyszło czekać długo, bo aż do 79. minuty. Wtedy z rzutu wolnego dośrodkował Adrian Kasztelan, a Aleksander Ślęzak umieścił piłkę w siatce po strzale głową. Samo spotkanie nie zachwyciło. Pogoń też mogła zdobyć bramkę, ale Grzegorz Kaleta, grający trener gospodarzy, trafił tylko w poprzeczkę.

W drugiej połowie nie popisali się kibice ŁKS-u, którzy rzucili na murawę race. Organizatorzy po tym incydencie wpuścili na sektor gości policję.

Łodzianie utrzymali 6-punktową przewagę nad drugim KS Paradyż, który zwyciężył u siebie 3:1. Kolejne spotkanie piłkarze ŁKS-u zagrają w piątek (11 kwietnia) u siebie ze Startem Brzeziny. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17.

(Fot. ŁKS Łódź)

j*** lks i krolika tez!!!!!! wielki kibic bo tatuaz na glowie mam lks lodz a kanalami chodzi po zdw

lks gora

tepi to was ale nasz czlowiek kibic lksu . trzymaj krolik tak dalej lks gora a wy frajery j*** zdunska wiidzew smiech ciekawe czy na jednym meczu byliscie