Miedź Legnica vs PGE GKS Bełchatów (minuta po minucie)

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów wygrali na wyjeździe z Miedzią Legnica 2:0. Bełchatowianie losy meczu w pierwszej połowie.

W lidze piłki nożnej trwa walka z jednej strony o utrzymanie, a z drugiej o awans do T-Mobile Ekstraklasy. W tej drugiej grupie są piłkarze PGE GKS-u Bełchatów, którzy po wygranej z Olimpią Grudziądz powrócili na 2. miejsce w tabeli. Bełchatowianie w sobotę (5 kwietnia) umocnili się jeszcze na tej pozycji. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali na wyjeździe z groźną Miedzią Legnica 2:0.

Przyjezdni losy spotkania rozstrzygnęli już przed przerwą. W 18. minucie gola strzelił Kamil Poźniak. Do szatni bramkę zdobył z kolei Hristijan Kirovski i trzy punkty pojechały do Bełchatowa. Jedyną żółtą kartką w tym spotkaniu został ukarany Poźniak. GKS ma po tym zwycięstwie 43 punkty, czyli tyle samo co lider - Górnik Łęczna, ale jeden mecz więcej na koncie..

Z meczu Miedź Legnica - PGE GKS Bełchatów prowadziliśmy transmisję. Spotkanie komentował Piotr Andrzejczak.