Dwa karne, ale Widzew wygrywa w Nowym Dworze Mazowieckim

Piłkarze RTS Widzewa Łódź pokonali na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1. Obie bramki dla łodzian strzelił Daniel Mąka.

Sponsorem relacji z meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RTS Widzew Łódź były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RTS Widzew Łódź
1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 P. Szczepański (14. minuta, karny) 1:1 D. Mąka (21. minuta, karny) 1:2 D. Mąka (68. minuta)

Żółte kartki: Perzyna, Drwęcki, Jabłoński (Świt) Gromek, Radwański, Mąka, Kamiński (Widzew)

Koniec meczu! Widzewiacy wywalczyli trzy punkty na trudnym terenie w Nowym Dworze Mazowieckim. Z drużyn z czołówki przegrały Lechia Tomaszów Mazowiecki i rezerwy Legii Warszawa. Po trzy punkty oprócz widzewiaków zdobyli ŁKS i Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

90'+5 Łodzianie wybijają piłkę z własnego pola karnego

90'+5 Jeszcze rzut rożny dla Świtu. Prus biegnie w szesnastkę Widzewa...

90'+4 Kamiński ogląda żółtą kartkę

90'+4 Gospodarze próbują dalekich wrzutek, ale w powietrzu trudno pokonać łodzian

90'+3 Kamiński wychodzi z kontrą, jednak daje się dogonić

90'+2 Kolejny korner dla Świtu. Sędzia doliczył 5 minut. Rodak wybija głową

90'+1 Wolański faulowany w polu bramkowym

90' Nowak króluje w powietrzu, wybijając piłkę z własnego pola karnego. Rożny dla gospodarzy

90' Pomorski zatrzymuje rozpędzonego Michalskiego, po chwili futbolówkę traci też Kazimierowicz

89' Budka zmienia Mąkę

87' Kontra łodzian po rzucie rożnym Świtu, ale obrońcy sobie poradzili

86' Widzewiacy zamknięci na własnej połowie. Trener Cecherz szykuje zmianę, do wejścia gotowy Budka

84' Szczepański szuka karnego, sędzia pozwala grać dalej

83' Mąka ręką zatrzymuje piłkę. Żółta kartka dla strzelca dwóch bramek, ale kontra gospodarzy zatrzymana

81' Rodak zmienia Olczaka

80' Kapitalnie broni Wolański! To mogło być 2:2

79' Kolejny korner dla Świtu. Widzewiacy muszą się bronić całym zespołem w okolicy własnego pola karnego

78' Nowak wybija piłkę po centrze z narożnika

77' Żółta kartka dla Radwańskiego

75' Gospodarze atakują coraz śmielej

73' Maciejewski wchodzi w miejsce Wolskiego

70' "Jeszcze jeden!" - skandują fani Widzewa

Świetne, płaskie uderzenie Mąki z ok. 15 metrów i Prus całkowicie zaskoczony

68' GOOOOLLL!!! Daniel Mąka! 1:2!

67' Mące zabrakło kilku centymetrów. Basiuk wyjaśnia sytuację

65' Jabłoński ogląda żółtą kartkę za faul na Gromku

65' Wolański broni uderzenie Wolskiego

62' Dwóch Kozłowskich na boisku, ale pozostaje już tylko jeden Kamiński - z Widzewa. Radosław ze Świtu opuszcza murawę, zastępuje go Dankowski

60' Groźnie w polu karnym łodzian po kornerze gospodarzy. Udaje się wybić piłkę Kozłowskiemu, temu z Widzewa

58' Kozłowski zmienia Kraszewskiego w Świcie. Teraz na murawie mamy po jednym Kozłowskim i Kamińskim w obu ekipach

56' Radosław Kamiński opatrywany na murawie

55' Po dobrym podaniu, Mąka fauluje w szesnastce gospodarzy

53' Ostro na murawie po zmianie stron. Kolejny faul kończy się żółtą kartką. Ogląda ją Gromek

51' Olczak faulowany zdecydowanie w środku pola

49' Nieudane rozegranie wolnego przez gospodarze

47' Kamiński już miał miejsce do strzału, ale daleko od celu

46' Pięć minut po godzinie 19 rozpoczęła się druga część gry. Okuniewicza zmienił Kamiński

Koniec pierwszej połowy meczu. Po dwóch rzutach karnych w Nowym Dworze Mazowieckim mamy remis 1:1

45'+3 Michalski strzela w kontrze... pudło

45'+2 Rzut wolny dla Świtu, ok. 35 metrów do bramki Wolańskiego, ale z boku boiska

45' Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy

43' W ostatniej chwili widzewiacy zatrzymali kontrę gospodarzy

42' Kraszewski ucierpiał w środku pola

40' Z dystansu strzelał Kazimierowicz... Prus na posterunku

39' Niecelne uderzenie łodzian po centrze z rzutu rożnego

37' Wolański czujny przy dośrodkowaniu z bocznego sektora gry

33' Prus popisuje się refleksem po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Radwańskiego

31' Mąka uderza sprzed pola karnego... daleko od celu

30' Mchalski z wolnego strzela prosto w mur

29' Drwęcki otrzymuje żółtą kartkę

27' Jeśli ktoś chce słuchać meldunków z Nowego Dworu Mazowieckiego, co kilka minut takie pojawiają się w audycji "Strefa Kibica" na naszej antenie

26' Groźny strzał Okuniewicza... na posterunku Prus

25' Gra toczy się w środku pola. Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Widzewiacy nastawieni na kontry

Sam poszkodowany podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i nie spudłował

21' GOL! Daniel Mąka! 1:1!

21' Karny dla Widzewa!

20' Perzyna ogląda żółtą kartkę

18' Zbyt lekki strzał Mąki z dystansu

17' Gra wznowiona

15' Emocje sportowe wstrzymane. Rozpoczęły się teraz "emocje" na trybunach, a konkretnie przepychanki fanów z Łodzi z policją

W polu karnym faulowany był Jabłoński, Szczepański uderzył niezbyt mocno, ale Wolański nie zdołał obronić

14' GOL! Szczepański! 1:0!

14' Rzut karny dla Świtu!

12' Nowak pudłuje głową. Wcześniej nieskutecznie uderzał też Michalski

9' Po pierwszym rzucie rożnym widać nową szkołę trenera Cecherza, czyli ustawianie piłkarzy na linii bramkowej i ostra centra z narożnika. Takie zagrania przynosiły pozytywny skutki, kiedy trenerem Świtu był właśnie Cecherz - nowodworzanie w ten sposób strzelili gola m.in. ŁKS-owi Łódź

8' W polu bramkowym faluowany Prus

7' Pierwszy rzut rożny dla łodzian. Wywalczył go Mąka

4' Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Gospodarze próbowali szczęścia dalekimi wyrzutami z autów, goście dalekim podaniem do Mąki, ale szybszy był Prus

1' Dwie minuty po godzinie 18 rozpoczęło się to spotkanie. Widzewiacy na czerwono, gospodarze na zielono

18.02 Kapitanem Widzewa jest Patryk Wolański. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego

17.55 W Widzewie brakuje Marcina Krzywickiego, ale na razie nie ma oficjalnych informacji czym to jest spowodowane

17.51 Rezerwowi w Świcie to: K. Mioduszewski - A. Gapczyński, M. Kozłowski, M. Gabrych, R. Maciejewski, P. Basiuk. Trenerem jest Rafał Kleniewski

17.50 Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą dzisiaj: M. Humerski - P. Baran, P. Rodak, A. Budka, K. Możdżonek, Y. Ogawa, D. Kamiński. Trenerem jest Przemysław Cecherz

M. Prus - K. Napora, R. Kamiński (62, K. Dankowski), K. Drwęcki, P. Przysowa, D. Jabłoński, K. Karaszewski (58. M. Kozłowski), K. Pomorski, K. Perzyna, P. Szczepański, K. Wolski (73. R. Maciejewski) P. Wolański - M. Kozłowski, M. Nowak, S. Zieleniecki, B. Gromek, M. Kazimierowicz, S. Olczak (81. P. Rodak), M. Michalski, D. Mąka (89. A. Budka), A. Radwański, Okuniewicz (46. D. Kamiński)

Godzina 17.37 Za chwilę podamy składy obu drużyn

czerwony kogut z BYCZYNY pieje pieje no i pieje że przegra dziś ze ŚWITEM 3 do zeraaaaaaaaaaaaaaa , buheheheheheheheehehehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehheehheheehehehehehehheheheh

Co kilka minut można słuchać informacji ze stadionu w programie głównym Radia Łódź.