Przegrana ŁKS-u Łódź na koniec sezonu

Koszykarki ŁKS-u SMS Łódź przegrały z MKS-em MOS Karkonosze Jelenia Góra. Dla łodzianek był to ostatni mecz w tym sezonie.

Nie udało się koszykarkom ŁKS-u SMS Łódź udanie zakończyć sezonu 2013/2014 I ligi. Podopieczne Piotra Rozwadowskiego przegrały u siebie z MKS-em MOS Karkonosze Jelenia Góra 69:74.

Spotkanie przez cały czas było wyrównane, a o jego losach zadecydowała 5-minutowa dogrywka. W niej lepsze okazały się przyjezdne. Gospodynie, choć żałowały, że nie udało się wygrać, nie ukrywały ulgi po końcowej syrenie.

- Walczyłyśmy do końca. Brakowało trochę skuteczności w dogrywce i to te pięć minut zadecydowało o wyniku meczu. Zabrakło trochę szczęścia i kondycji, ale zakończyłyśmy sezon i teraz będziemy regenerować siły na nowe rozgrywki - przyznała Natalia Danych.

Koszykarki ŁKS-u przez cały sezon musiały zmagać się z wieloma kontuzjami.