Podział punktów na szczycie IV ligi

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali u siebie z KS Paradyż 1:1. Obie drużyny prowadzą w tabeli IV ligi Grupy Łódzkiej.

Piłkarze AP ŁKS-u Łódź, lidera czwartej ligi, podzielili się punktami z wiceliderem KS Paradyż. Łodzianie prowadzenie objęli już w 16. minucie meczu. Do siatki rywali trafił Dawid Sarafiński, który w pierwszym wiosennym spotkaniu pauzował za żółte kartki. Gospodarze z gola nie cieszyli się długo. Pięć minut później było 1:1. Bramkę dla gości zdobył Mariusz Koćmin. Więcej trafień kibice już nie zobaczyli. Z takiego obrotu sprawy rozczarowania nie krył Marcin Zimoń.

- Nie nazwę tego porażką, ale czujemy bardzo duży niedosyt. Z przebiegu meczu stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji. My strzeliliśmy gola, ale przeciwnik dosyć szybko wyrównał. Nie udało nam się trafić po raz drugi. Pozostaje nam przeanalizować sytuacje, w których popełnialiśmy błędy, wyciągnąć wnioski, rozgrywać kolejne mecze i pewnie kroczyć do 3. ligi - przyznał obrońca ŁKS-u.

W rundzie jesiennej obie drużyny nie grały. Działacze z Paradyża nie zgodzili się na organizację spotkania z obawy na najazd łódzkich kibiców. ŁKS ma sześć punktów przewagi nad KS Paradyż i dziewięć nad Zjednoczonymi Stryków.