Pięć setów Grot Budowlanych, ale wygrana w Ostrowcu

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź pokonały na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2.

Kaja Grobelna (Fot. Robert Zwoliński)

Po łatwej wygranej z ŻOK Luka Bar w Pucharze CEV, siatkarki Grot Budowlanych Łódź miały nieoczekiwane problemy w Ostrowcu Świętokrzyskim w rywalizacji ligowej.

Gospodynie pierwszego seta wygrały do 19, ale po chwili przegrały do 17 i wydawało się, że łodzianki zwyciężą za trzy punkty. Po 10-minutowej przerwie zawodniczki KSZO znów były lepsze (25:22). W czwartej partii budowlane prowadziły już 14:10, ale ostatecznie wygrały minimalnie, do 23. Tie-break należał do łodzianek (15:12).

MVP spotkania została Kaja Grobelna. Łodzianki zajmują trzecie miejsce w Orlen Lidze.