Widzew prowadził 2:0 do przerwy i... przegrał!

Piłkarze RTS Widzewa Łódź przegrali na wyjeździe z Finishparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2:3.

Sponsorem relacji z meczu Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - RTS Widzew Łódź były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - RTS Widzew Łódź
3:2 (0:2)

Bramki: 0:1 M. Michalski (18. minuta), 0:2 A. Budka (34. minuta), 1:2 K. Jackiewicz (60. minuta) 2:2 K. Kostkowski (77. minuta) 3:2 M. Miller (80. minuta)

Żółte kartki: Kostkowski, Bartusiak, Szarpak (Drwęca) Jędrzejczyk, Bargieł, A. Budka (Widzew)

Koniec tego meczu! Widzewiacy przegrywają 2:3, kładąc się na murawie i skrywając twarze w dłoniach. Gospodarze radośnie śpiewają na środku, a już za kilka minut na murawę w Łodzi wyjdą gracze ŁKS-u i rezerw Legii

90'+2 Widzewiacy nie mają już pomysłu jak sforsować zasieki rywali

90' Sędzia dolicza minimum cztery minuty

89' Tlaga wybija piłkę niemal z linii bramkowej!

88' Kolejne groźne uderzenie gospodarzy! Rzut rożny

86' Okachi wybija głową z własnego pola karnego po centrze z wolnego

83' Gospodarze kontrolują na dobre już to spotkanie. Widzewiacy nie wytrzymują fizycznie

80' GOL! 3:2! Michał Miller!

Kostkowski strzelił gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Błąd w tej sytuacji popełnił Wlazłowski

78' Przepraszamy za kłopoty techniczne. Mamy nadzieję, że już do końca spotkania będziemy z Państwem

77' GOL!!! 2:2!

60' Gol dla gospodarzy

46' 6 minut po godzinie 12 rozpoczęła się II połowa meczu

Koniec pierwszej połowy meczu. Widzew prowadzi 2:0

45' Wlazłowski odbija przed siebie, na szczęście dla łodzian, nie było żadnego z rywali na dobitkę

44' Kocioł w polu bramkowym Widzewa, Wlazłowski wybija na raty

42' Pietroń strzela, piłka odbija się od muru i przelatuje nad poprzeczką

41' Bargieł ogląda żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym. Niecałe 17 metrów do bramki Wlazłowskiego

37' Tlaga z Okachim zatrzymują kontrę gospodarzy

36' Okachi szuka prostopadłym podaniem Budki... rywale blokują!

Budka ostro centrował z rzutu rożnego, Paprocki nieudanie próbował piąstkować i futbolówka wpadła do siatki, nie odbijając się od nikogo!

34' GOOOL! 0:2! Adrian Budka!

32' Bartusiak ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola

31' Wlazłowski świetnie paruje na rzut rożny

27' Tlaga w ostatniej chwili powstrzymuje Domżalskiego

26' Po raz kolejny sponiewierany Sabiłło

25' Michalski zablokowany prze próbie centry, rzut rożny dla łodzian

23' Bargieł faulowany na połowie przeciwników

22' Zbyt mocno dośrodkowanie Sabiłły z lewego skrzydła

21' Sabiłło startuje do dalekiego zagrania na wolne pole, jednak w pewnym momencie upada. Napastnik Widzewa po kilku sekundach podnosi się o własnych siłach

20' Jajkowski strzela z dystansu z pierwszej piłki, ale duże pudło

Możdżonek świetnie zagrał w uliczkę do Michalskiego, a ten nie zastanawiał się długo i uderzył z linii pola karnego

18' GOOOOLLL!!! Mateusz Michalski! 0:1!

18' Dobry powrót Budki, który wspomógł Tlagę w defensywie

15' Groźnie przed bramką Paprockiego! Sabilło nie zdołał z bliska trafić głową. Napastnik Widzewa za szybko wyskoczył

12' Paprocki piąstkuje przed pole karne, Możdżonek nie decyduje się na strzał z pierwszej i po chwili traci futbolówkę

12' Zieleniecki zabiera piłkę Millerowi

11' Sabiłło ucierpiał w starciu z Kostkowskim

10' Kostkowski i Jędrzejczyk oglądają po żółtej kartce. Bez kary Szarpak, który mógłby nawet zobaczyć kartonik czerwony!

9' Karygodne zachowanie Szarpaka! Zawodnik Drwęcy atakuje kolanem Wlazłowskiego, który dużo wcześniej złapał piłkę

9' Sabiłło niedokładnie podaje przed szesnastkę rywali do Możdżonka

7' Dobre podanie prostopadłe Tlagi, ale Sabiłło spalił

6' Jak na razie, gra toczy się głównie w środku pola i na połowie widzewiaków

5' Gospodarze przejmują piłkę w środku pola, Bartusiak podaje prostopadle... za mocno

3' Przy linii bocznej ucierpiał jeden z gospodarzy

1' Dwie minuty po godzinie 11 rozpoczęło się to spotkanie. Widzewiacy na czerwono, gospodarze w czarnych spodenkach i koszulkach oraz białych getrach

Godzina 10.56 Rezerwowi w Drwęcy to: D. Suszczewicz - D. Głowiński, M. Małąchowski, T. Kowalski, D. Zięba, K. JAckiewicz, M. Twardowski. Trenerem jest Krzysztof Wierzbicki

Godzina 10.54 Na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą: M. Choroś - K. Bartos, K. Wielgus, M. Szewczyk, M. Zawodziński, P. Strus, D. Mąka. Trenerem jest Tomasz Muchiński

K. Paprocki - P. Kowalczyk, T. Wojcinowicz, D. Kostkowski, M. Jajkowski, G. Domżalski, M. Pietroń, P. Bartusiak, J.Szarpak, M. Koziara, M. Miller M. Wlazłowski - K. Tlaga, N. Jędrzejczyk, S. Zieleniecki, B. Gromek (46. M. Szewczyk), A. Budka, P. Rodak, P. Okachi, D. Mąka (84. P. Strus), M. Michalski (72. K. Sabiłło), P. Burski (46. K. Możdżonek)

Godzina 10.43 Za chwilę podamy składy obu drużyn. W Widzewie dwie istotne zmiany, w bramce stanie Mateusz Wlazłowski, a w środku pomocy zagra Kacper Bargieł

Brawo brawo . A dla Widzewa BRAWERAN po tym weekendzie hehehehhehehehwh

ludzie humoru

no i takie wiadomości można czytać:-)

chyba w Twoim świecie...

Widzew na zawsze

Widzewie czy wygrywasz czy przegrywasz obojętnie w jakiej lidze grasz to i tak przez całe moje życie będę Ci kibicował a robię to już od 36 lat przeżyłem z tobą wszystkie Mistrzostwa polski jesteś najlepszy na świecie.

Widzew marzenia o II lidze powinien raczej odłożyć na kolejny sezon, bo w obecnym straty są coraz większe.

Brawo Łódź ! Gratuluje odwagi, zeby zmierzyć się z takim zespołem ;)

Liczy się tylko WIELKI WIDZEW

Widzew gola jeszcze wygracie drwęcy opadną zaraz ze strachu gacie ole ole.

Widzew prowadzi 2:0 z Drwęcą :)

Życzę RTS wygranej ale awansować winien ŁKS.

RTSiedlce

Dzisiaj wygrana Widzewa nad Drwęcą jest pewna.Pozdrowienia z Siedlec dla wszystkich Widzewiaków.