PGE GKS Bełchatów zremisował z Chojniczanką Chojnice

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów zremisowali u siebie z Chojniczanką Chojnice 1:1. Bełchatowianie musieli "gonić" wynik.

I liga piłkarska wróciła po zimowej przerwie. GKS Bełchatów udanie zainaugurował rozgrywki, wygrywając na wyjeździe z Can-Pack Okocimskim Brzesko 1:0. Podopieczni Kamila Kieresia nie podtrzymali jednak dobrej passy. W sobotnim spotkaniu z Chojniczanką Chojnice zaledwie zremisowali 1:1. Prowadzenie już w 7. minucie objęli goście po strzale Marka Gancarczyka. Gospodarze długo się męczyli, żeby wyrównać. Udało się dopiero w 73. minucie Mateuszowi Makowi. Do końca więcej bramek już nie padło. PGE GKS Bełchatów zremisował z Chojniczanką Chojnice 1:1.