ŁKS wypunktował Motor

Piłkarze ŁKS-u Łódź pokonali na własnym stadionie Motor Lubawa 4:0.

Sponsorem relacji z meczu ŁKS Łódź - Motor Lubawa są bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

ŁKS Łódź - Motor Lubawa
4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 A. Ślęzak (11. minuta) 2:0 J. Radionow (13. minuta) 3:0 J. Radionow (29. minuta) 4:0 M. Cichowlas (54. minuta)

Mecze z outsiderami rozgrywek nigdy nie są najprzyjemniejsze dla liderów tabeli. Piłkarze ŁKS-u Łódź poradzili sobie jednak z zadaniem pewnego zdobycia trzech punktów śpiewająco. Już w 11. minucie ełkaesiacy strzelili gola. Konkretnie uczynił to Aleksander Ślęzak.

Dwie minuty później było już 2:0 po trafieniu Jewhena Radionowa. Ukrainiec kolejną bramkę zdobył w 30. minucie. Po zmianie stron gospodarze dobili rywali za sprawą Mariusza Cichowlasa.

Przed Derbami Łodzi ełkaesiacy mają nad Widzewem, który tylko zremisował w Białymstoku 1:1, już pięć punktów przewagi.

Juz pokazaliscie w Kwidzynie jak to wy żądzicie ... ludzie humoru....