PGE Skra wygrywa na inaugurację [ZDJĘCIA]

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali MKS Będzin 3:0 w pierwszym meczu sezonu 2016/2017 PlusLigi.

PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin (Fot. Robert Zwoliński)

Tylko w trzecim secie bełchatowianie mieli problemy. Goście kilka razy wychodzili nawet na prowadzenie w tej partii. Po ostatnim (21:20), gospodarze szybko opanowali sytuację i ostatecznie zwyciężyli na przewagi 26:24.

W pierwszych dwóch setach żółto-czarni kontrolowali sytuację od początku, wygrywając ostatecznie po 25:18.

MVP spotkania wybrano Mariusza Wlazłego. Kapitan zakończył pojedynek z dorobkiem 17 punktów. Pozostali gracze punktowali bardzo podobnie. Michał Winiarski zapisał na swoim koncie 11 "oczek", Artur Szalpuk 10, a Karol Kłos ze Srecko Lisinaciem po 9.