ŁKS remisuje w Nowym Dworze [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali bezbramkowo na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Sponsorem relacji z meczu Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź

0:0 (0:0)

Bramki:

Czerwona kartka: Gapczyński (Świt)
Szczepański, Gapczyński x2 (Świt) Pyciak (ŁKS)

Koniec tego spotkania. ŁKS nie miał już czasu po tej czerwieni na strzelenie gola jak w Ostródzie

90'+3 Gapczyński wpada w szesnastkę, Guzik wchodzi bark w bark i... Gapczyński ogląda żółtą kartkę za symulkę. To jego drugi kartonik dzisiaj, więc ogląda jeszcze czerwoną

90'+2 Michałek zamiast centrować, strzela mocno z daleka i baaaaardzo pudłuje

90' Sędzia dolicza trzy minuty

89' Groźna kontra nowodworzan, jednak źle ja rozegrali i Kołba przejmuje futbolówkę

85' Żółta kartka dla Guzika za faul taktyczny przy powrocie do obrony

85' Michałek świetnie piętką wypuszcza Guzika lewym skrzydłem, ale później źle zagrał Bryła

84' Prus dobrze piąstkuje po ostrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego

82' Pyciak faulowany w zdecydowany sposób przy linii bocznej. Obrońca ŁKS-u niepotrzebnie reaguje nerwowo i ogląda żółty kartonik podobnie jak faulujący go Gapczyński

80' Żółta kartka dla Kamińskiego za faul na Kowalu, który miał zły timing do piłki przy kontrataku

80' Gospodarze ustawiają się całą ławą na linii bramkowej łodzian przy rzucie rożnym. Takie rozwiązanie dało im gola w tamtym sezonie w Łodzi, teraz nie

78' Zamieszanie w polu bramkowym ŁKS-u, ale Kołba dał radę jakoś wybić

78' Michałek zmienia Gamrota

77' Ślęzak w ostatniej chwili wybija na róg

76' Jabłoński i Szczepański opuszczają murawę, a meldują się na niej Stryjek i Gapczyński

75' Zabrakło dokładności ełkaesiakom

74' Mecz wzowiony

73' Sędzia przerywa spotkanie, bowiem nad murawą unosi się ciemny dym po odpaleniu jakiś środków pirotechnicznych

72' Ślęzak uprzedził Jabłońskiego

71' Gamrot zablokowany przy strzale z 22 metrów

70' Piłka po strzale głową Juraszka znów zatrzymana przez rywala

69' Rzut rożny dla ŁKS-u. Prus ma jakieś uwagi do arbitra

68' "Bałagan mamy" - pokrzykuje do kolegów Kamiński

67' Kolejna dobra centra Pyciaka, Kopka zgrywa piłkę, ale Kowal znów spóźniony

65' Świetna okazja dla łodzian! Pyciak uciekł prawym skrzydłem, wycofał do Kowala, ale ten niezdecydowanie uderza i trafił w Radionowa

64' Golański nie zadowolony ze swojego występu udaje się na ławkę. Kowal już na murawie

62' Kowal gotowy do wejścia. Kogo zmieni? Radionowa czy Golańskiego?

61' Juraszek uderza głową po centrze z rożnego... Maciejewski wybija prawie z linii bramkowej!

61' Kapitalnie po raz kolejny Prus! Znów róg dla łodzian

59' Trener Pyrdoł szykuje pierwszą zmianę

58' Kamiński zdejmuje piłkę z rąk Prusowi, ale nie miał kto zamknąć ze strony ŁKS-u

57' Prus z trudem wybija nad poprzeczką

56' Radionow przyjmuje na klatkę... piłka 2 metry dalej...

53' Pyciak uprzedza Maciejewskiego, zatrzymuje piłkę przy linii końcowej... tę łapie Kołba, co nie podoba się gospodarzom, ale sędzia nie przerywa gry

52' Łodzianie odważniej po zmianie stron. Więcej ruchu z przodu jest. Warto dodać, że trener Pyrdoł zamienił Pyciaka i Guzika stronami. Pyciak wrócił na prawą obronę

50' Kapitalna okazja! Kopka uderza z powietrza z ok. 7 metrów i fatalnie pudłuje!

46' Minutę przed godziną 17 rozpoczęła się druga część gry

Koniec pierwszej połowy meczu. Sędzia nie doliczył nawet sekundy. Na razie bez bramek

44' Szczepański ogląda żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym ŁKS-u. Wydaje się, że słuszna decyzja arbitra

42' Radionow strzela głową, niecelnie

40' Kolejny wolny dla gospodarzy. Ale przesadził Olczak

36' Trener Pyrdoł krzyczy do Golańskiego, żeby wracał się po piłkę. Duża dziura w środku pola ŁKS-u. Tworzą się dwie linii - defensywna i ofensywna, a nie ma komu spokojnie rozegrać

35' Groźny strzał po rozegraniu rzutu rożnego Świtu... Kołba odprowadza piłkę wzrokiem obok za linię końcową

34' Juraszek ma duże problemy we własnym polu karnym, dobrze, że nie interweniował bardziej zdecydowanie, bo byłby rzut karny

31' Prus faulowany po rzucie rożnym ŁKS-u

30' Gamrot ładnie utrzymał piłkę w środkowej strefie

29' Dobra centra Guzika, Radionow nie składa się do strzału głową, piłka mu się tylko odbija od niej i przelatuje obok słupka

25' Trwa walka w środku pola, ale gospodarze prezentują się lepiej

22' Trener Pyrdoł pokrzykuje na piłkarzy, pomagając im się ustawić. Widać, że ta jedna zmiana w składzie robi jednak spory problem

21' Pyciak dobrze ustawiony, zatrzymuje podanie do Jabłońskiego

20' Szczepański trafia w boczną siatkę, ale i tak był na spalonym

19' Maciejewski z łatwością zatrzymuje Guzika, ale dobrze asekuruje Kocot spowalniając kontrę gospodarzy

17' Groźna centra gospodarzy z prawego skrzydła, piłka przelatuje wzdłuż bramki Kołby, Szczepański nie zdążył wślizgiem, a Maciejewski zamknął potężnym, ale bardzo niecelnym uderzeniem

15' Pierwszy rzut rożny dla łodzian, ale tylko boczna siatka

10' Kołba szczęśliwie piąstkuje po groźnej centrze z wolnego

8' Dobry przechwyt Kocota w środku, jednak Kopka z Golańskim nie potrafią pociągnąć szybkiej kontry

5' Golański przyjmuje piłkę w polu karnym Świtu, jest tyłem do bramki, odwraca się i uderza w drugie tempo lewą nogą... duże pudło, ale Kołba chwali "Gola"

3' Golański traci piłkę w środku pola i musi się ratować ostrym wślizgiem. Faul, ale bez kartki

2' Trener Pyrdoł na lewej obronie wystawił Pyciaka, którego po prawej stronie zastępuje Guzik. To następstwa absencji Rozmusa

1' Minutę po godzinie 16 rozbrzmiał pierwszy gwizdek. Łodzianie w biało-czerwono-białych barwach, gospodarze na niebiesko