Kolejne trzy punkty ełkaesiaków [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2:0.

Sponsorem relacji z meczu ŁKS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus
ŁKS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki

ŁKS Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 J. Radionow (28. minuta) 2:0 D. Guzik (71. minuta)

Żółte kartki: Bryła, Pyciak, Guzik, Radionow (ŁKS) Rogalski, Chojecki (Sokół)

Koniec tego meczu. ŁKS zasłużenie pokonuje Sokoła 2:0 i umacnia się na pozycji lidera III ligi grupy I

90'+4 Kołba czujny do końca. Paruje do boku groźny strzał głową

90'+2 Aleksandrowianie kończą w dziesiątką, bowiem trener Kupka nie robi czwartej zmiany - za Woźniczaka. Chyba, że jakaś roszada umknęła naszej uwadze

90' Woźniczak ucierpiał na linii własnego pola karnego. Będzie potrzebna zmiana, obrońca Sokoła oddał nawet kolegom opaskę kapitańską. Sędzia dolicza 3 minuty

88' Kobiera próbuje lobować Kołbę, przelobował i poprzeczkę...

87' Aleksandrowianie nie mają pomysłu jak sforsować obronę gospodarzy, łodzianie nie szturmują natomiast bramki Domżała

84' Łodzianie kontrolują przebieg gry. Piłka utrzymuje się w środku pola

80' Koniec zmian w ŁKS-ie. Michałek melduje się na murawie, na ławkę kieruje się Radionow

79' Gamrot zmienia Bryłę, Knera wchodzi za Marciniaka

77' Do wejścia gotowi zawodnicy z numerami "17" na koszulkach - Knera w Sokole i Gamrot w ŁKS-ie

76' Goście zostawiają już dużo miejsca. Ełkaesiacy jednak nie potrafią tego wykorzystać

74' Ślęzak prawie ręką (przypadkowo) wpakował piłkę do siatki. Zabrakło ok. pół metra

73' Nowacki wchodzi w miejsce Guzika

72' Kowal zmienia Golańskiego

Guzik przejął piłkę na prawym skrzydle, ściął w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę zupełnie zaskoczył Domżała, któremu piłka przeleciała tuż nad głową

71' GOL! Damian Guzik! 2:0!

70' Ruletka w stylu Zidane'a w wykonaniu Pyciaka nagrodzona brawami

69' Kontra Sokoła, Pietrasiak próbuje lobować Kołbę, ale mocno przesadził

65' Radionow ostrym wślizgiem wchodzi w nogę Kobiery. Żółta kartka

61' Guzik ogląda żółtą kartkę za zderzeniem z bramkarzem, który minimalnie go uprzedził, ale młody skrzydłowy mógł odpuścić

59' Wrzesiński i Pietrasiak zmieniają Przezaka i Pabjańczyka

58' Teraz po jednej żółtej dla Pyciaka i Chojeckiego

57' Jeden z rezerwowych Sokoła ogląda żółtą kartkę, ale trudno powiedzieć, który

56' Pyciak mocno ucierpiał na swojej połowie. Robi się znowu nerwowo

55' Bryła psuje dobrze zapowiadającą się kontrę

53' Golański przejmuje futbolówkę na 18. metrze, poprawia sobie i uderza lewą nogą... pudło!

52' Chojecki szuka dłuższego słupka, Rozmus zatrzymuje futbolówkę, ale Kołba i tak by to sięgnął

50' Marciniak dwa razy wchodzi zdecydowanie, drugi wślizg był już faulem na ełkaesiaku

49' Kopka zakręcił Golańskim i zagrał ostro na dłuższy słupek, jednak zbyt mocno

48' Radionow dogrywa z prawej strony wzdłuż bramki i... zabrakło Radionowa, który by to wykończył

46' Dwie minuty po godzinie 17 rozpoczęła się druga część gry. Bez zmian w obu ekipach. W przerwie był konkurs dla kibiców, a wzięła w nim udział nawet panna młoda w sukni. Strzałem między nogami pokonała z rzutu karnego Przemysława Kazimierczaka :)

Koniec pierwszej połowy meczu. Ełkaesiacy prowadzą 1:0

44' Łodzianie długo i cierpliwie rozgrywają piłkę, czekając na błąd przeciwników

42' Guzik strzela z dystansu, w sam środek bramki

41' Kocot znów groźnie dośrodkowuje, teraz z narożnika, Domżał z problemami na kolejny róg

40' Świetna centra Kocota z wolnego! Ślęzak wyszedł na czystą pozycję na 5. metrze od bramki Domżała, ale nie dał rady strzelić

39' Radionow nie dał rady zabrać się z piłkę na czystą pozycję

36' Pyciak miękkim dośrodkowaniem szuka Kopki, ale Golański był dobrze ustawiony

35' Chojecki ustawia sobie piłkę na prawej nodze, poprawia i uderza z 22. metrów! Pudło!

34' Kołba czujny po zagraniu Rogalskiego z prawego skrzydła

33' Głośne "Hej ŁKS!" na trybunie

32' Radionow wyskakuje zbyt nisko i Domżał bez problemu łapie piłkę na 15. metrze

30' Bryła ogląda żółtą kartkę za przewinienie w środku pola

29' Żółta kartka dla Rogalskiego za ostry faul przy linii bocznej

Pyciak świetnie zagrał prostopadle w pole karne do Bryły, ten wycofał do Radionowa, który miał mnóstwo miejsca. Ukrainiec popatrzył, przymierzył, a piłka jeszcze po nogach obrońców wpadła do siatki

28' GOOOOOOL! 1:0! Jewhen Radionow!

28' Nerwowo na murawie. Przy każdym mocniejszym kontakcie goście głośno krzyczą

26' Kołba dobrze ustawiony, wyłapuje piłkę po strzale głową Pabjańczyka

23' Ładna wymiana piłki między ełkaesiakami, ale Bryła nie uderza z pierwszej lewą nogą, tylko przekłada na prawą i rywale wracają

21' Trwa walka w środku pola. Piłka przechodzi od graczy jednej drużyny do drugiej

16' Szarpanina przy linii bocznej, tuż przy ławce rezerwowych Sokoła. Na razie sędzia nie pokazuje jeszcze kartek

15' Bierżyński strzela głową po centrze z narożnika, piłka przelatuje nad poprzeczką

14' Bryła i Chojecki upomniani słownie przez arbitra

12' Podobnie jak na meczu z Finishparkietem jest ok. 2 tysięcy osób, ale jeszcze spore grono fanów czeka przed bramkami wejściowymi

10' Kołba znowu bardzo niepewnie, wychodzi na 5. metr, ale nie trafia w piłkę, nie połapali się jednak rywale

9' Kołba niepewnie piąstkuje po centrze z narożnika

7' Marciniak strzela mocno, ale niecelnie

6' Domżał źle ocenił tor lotu futbolówki, Pyciak nie dał rady go obiec

6' Rozmus wybija piłkę z własnej szesnastki

4' Słupek po strzale Golańskiego! Kopka dobija mocno, ale trafił wprost w Domżała! Radionow jeszcze zdjął piłkę z nogi Guzika, który chciał dobić z drugiej strony!

3' Radionow kończy akcję rozegraną lewym skrzydłem, Domżał na posterunku

2' Głębokie dośrodkowanie Kocota z rzutu wolnego z linii bocznej, piłka w rękach Domżała

1' Punktualnie o godzinie 16 sędzia Albert Różycki dał znak do rozpoczęcia tego pojedynku. Aleksandrowianie w czarnych getrach i spodenkach oraz zielono-czarnych koszulkach, łodzianie w tradycyjnych, biało-czerwono-białych strojach

Godzina 15.58 Głośne "ŁKS!" w odpowiedzi na pytanie spikera "Kto wygra mecz?"

Godzina 15.57 Piłkarzy obu ekip są już na murawie

Godzina 15.52 Rezerwowi w ŁKS-ie: P. Kazimierczak - D. Nowacki, M. Kacela, M. Cichowlas, M. Michałek, M. Kowal, M. Gamrot. Trenerem jest Marcin Pyrdoł

Godzina 15.50 Na ławce Sokoła zasiądą dzisiaj: S. Ostrowski - D. Knera, D. Pawlak, D. Pecyna, P. Pietrasiak, M. Stępień, M. Wrzesiński. Trenerem jest Piotr Kupka

Godzina 15.48 Coraz więcej kibiców na trybunie, ale sporo też czeka przed bramkami wejściowymi. Kolejni fani dopiero zmierzają pod obiekt

M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, D. Guzik (73. D. Nowacki), P. Bryła (79. M. Gamrot), A. Golański (72. M. Kowal), P. Kocot, Ł. Kopka, J. Radionow (80. M. Michałek) K. Domżał - P. Golański, D. Bierżyński, P. Woźniczak, M. Zasada, J. Rogalski, S. Kobiera, Ł. Marciniak (79. D. Knera), Ł. Chojecki, J. Pabjańczyk (59. M. Wrzesiński), D. Przezak (59. P. Pietrasiak)

Godzina 15.36 Jesteśmy na stadionie przy al. Unii. Za chwilę podamy składy obu drużyn

CENTRALNA POLSKA , KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS .