Kszczot trzeci w Berlinie, Urbanek i Hoffmann dalej

Dwa drugie i jedno trzecie miejsce zajęli polscy lekkoatleci podczas mityngu w Berlinie.

Adam Kszczot (Fot. Piotr Krysztofiak )

Po Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016 lekkoatleci kończą powoli sezon. W jednych z ostatnich zawodów, mityngu w Berlinie, trzecie miejsce w biegu na 800 m zajął Adam Kszczot. Łodzianin pokonał dystans w 1.45,01. Biegacz RKS-u do zwycięzcy, Davida Rudishy stracił prawie 2 sekundy.

Czwarty w rzucie dyskiem był Robert Urbanek (62,74 m). Zawodnik MKS-u Aleksandrów Łódzki przegrał m.in. z Piotrem Małachowskim (drugie miejsce). Inny aleksandrowianin, Karol Hoffmann zajął siódme miejsce w trójskoku (16,27 m).

Z pozostałych Polaków na drugiej pozycji uplasował się jeszcze kulomiot - Konrad Bukowiecki (20,51 m). Szósty w tej konkurencji był, kończący karierę, Tomasz Majewski.

Czwarte miejsca zajęli Marcin Lewandowski (800 m), Joanna Jóźwik (800 m) oraz Piotr Lisek (skok o tyczce).

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".