IO Rio 2016. Popis Kłosa, Polacy rozbili Argentynę

Siatkarze Reprezentacji Polski pokonali Argentyńczyków 3:0 i są już pewni gry w ćwierćfinale. Karol Kłos zdobył 14 punktów.

Karol Kłos

W pięknym stylu polscy siatkarze zapewnili sobie udział w ćwierćfinałach turnieju olimpijskiego. Podopieczni Stephane'a Antigi wygrali z niepokonaną wcześniej Argentyną 3:0.

"Biało-Czerwoni" dwa sety zwyciężyli z łatwością (25:21, 25:19). W trzeciej partii gra się wyrównała. "Albicelestes" złamali przeciwników na drugiej przerwie technicznej (16:13).

Wydawało się, że spotkanie może potrwać o wiele dłużej, ale Polacy odrobili straty. Końcówka była pełna dramaturgii. Prowadzenie się zmieniało i obie drużyny miały piłki setowe. Ostatecznie "Biało-Czerwoni" wygrali 37:35.

W spotkaniu wyróżnił się m.in. Karol Kłos. Środkowy PGE Skry Bełchatów zdobył 11 punktów w ataku (ponad 91 procent skuteczności) i zanotował trzy udane bloki.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".