Widzew wygrywa mecz otwarcia sezonu

Piłkarze RTS Widzewa Łódź pokonali na stadionie SMS-u Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0.

W 49 minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Daniel Mąka, potem strzelił jeszcze raz. Druga bramka padła w 59 minucie.

W ten sposób piłkarze RTS Widzewa Łódź rozpoczęli III-ligowy sezon. Był to pojedynek beniaminka z zespołem, który utrzymał się w tej klasie rozgrywkowej rzutem na taśmę.

Łodzianie zwycięski mecz rozegrali bez kibiców , bowiem klub dostał karę rozegrania jednego meczu bez udziału fanów.

Wygrana 2:0 pozwoliła Widzewowi objąć prowadzenie w tabeli po pierwszej kolejce.