Dobry początek i gorszy koniec. PGE Skra Bełchatów jednak wygrała [zdjęcia]

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali u siebie z AZS-em Politechnika Warszawska 3:1. Mariusz Wlazły przyznał, że jego drużyna dobrze zaczęła, ale później było słabiej.

PGE Skra Bełchatów pokonała 3:1 AZS Politechnikę Warszawską w pierwszym meczu I rundy fazy play-off PlusLigi. Po zdecydowanej wygranej w pierwszym secie wydawało się, że gospodarze nie będą mieli problemów z rywalem ze stolicy. Po okresie dobrej gry siatkarze PGE Skry zaczęli się mylić. Mariusz Wlazły nie ukrywał, że on i jego koledzy popełnili zbyt dużo błędów w drugim secie i to spowodowało kłopoty. - Mecz fajnie się do nas układał po pierwszym secie, ale rywale lepiej zagrali zagrywką. Nie popełniali błędów w drugim secie, a my zrobiliśmy ich zbyt dużo. Tylko w ataku było tych błędów 8-9, a jak na jedną partię to jest bardzo dużo. Ciężko jest później odrobić przewagę, ale próbowaliśmy. Później gra się zaczęła. Przeciwnicy grali lepiej, my średnio - przyznał kapitan bełchatowian.

Kolejny mecz PGE Skry Bełchatów z AZS-em Politechnika Warszawska już dzisiaj (9 marca) o godzinie 15. Relacja na żywo na antenie i portalu Radia Łódź.