Łódzki finał. Grembach Mistrzem Polski 2016

Piłkarze Grembach Łódź wygrali z KP Łódź 3:1 w finale Mistrzostw Polski w beach soccerze.

Piłkarze Grembach Łódź obronili tytuł (Fot. Daria Olborska-Jagielska/oficjalny fanpage Grembach Łódź)

Po raz drugi z rzędu i siódmy w historii piłkarze Grembach Łódź zostali Mistrzami Polski w beach soccerze. Obrońcy tytułu przez turniej w Gdyni przeszli jak burza. W fazie grupowej łodzianie w dwóch meczach strzelili 11 goli.

Prawdziwym popisem piłkarzy Grembacha był półfinał, w którym rozbili Tonio Team Sosnowiec 13:1.

W niedzielnym (31 lipca) finale podopieczni Jarosława Jagielskiego pokonali lokalnego rywala - KP Łódź 3:1. Grembach zdobył dwie bramki w końcówkach pierwszej i drugiej tercji. Na listę strzelców wpisali się Adam Bogacz i Tomasz Wydmuszek. Na trzy minuty przed końcem spotkania honorowe trafienie zaliczył Bogusław Saganowski, były gwiazdor... Grembacha. Wynik spotkania ustalił Wydmuszek.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".