GKS Bełchatów wygrał z Can-Pack Okocimskim Brzesko

Piłkarze GKS-u Bełchatów wygrali na wyjeździe z Can-Pack Okocimskim Brzesko 1:0. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Mateusz Mak.

(Fot. mat. prasowe GKS Bełchatów)

I liga piłkarska wróciła po zimowej przerwie. GKS Bełchatów udanie zainaugurował rozgrywki, wygrywając na wyjeździe z Can-Pack Okocimskim Brzesko 1:0. Podopieczni Kamila Kieresia losy spotkania rozstrzygnęli w pierwszej połowie. W 31. minucie gola strzelił Mateusz Mak. Zwycięstwo i trzy punkty pozwoliły oderwać się w tabeli od GKS-u Katowice, który niespodziewanie przegrał z Sandecją Nowy Sącz 0:1. Liderem pozostaje Górnik Łęczna, ale bełchatowianie mają już tyle samo punktów. Łęcznianie swój mecz zagrają jednak dopiero w niedzielę.