Sparingowa porażka Widzewa

Piłkarze RTS Widzewa Łódź przegrali pierwszy letni sparing z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2:1.

Trener Marcin Płuska musi jeszcze dużo popracować przed początkiem sezonu (Fot. Robert Zwoliński)

Choć runda wiosenna piłkarzy RTS Widzewa Łódź była wyśmienita, już początek przygotowań do nowego sezonu pokazuje, że w III lidze będzie trudniej niż w IV.

Łodzianie przegrali w pierwszym sparingu z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:2. Spotkanie rozegrano w Zgierzu, trwało 3 tercje po 30 minut.

Prowadzenie objęli widzewiacy w 34. minucie. Na listę strzelców wpisał się testowany Patryk Nouri. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą za sprawą Dawida Przezaka. W trzeciej tercji Mariusz Zasada wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

W kolejnym sparingu Widzew zmierzy się z Unią Skierniewice.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.