PGE GKS lepszy od ŁKS-u w sparingu

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów wygrali pierwszy mecz sparingowym w okresie przygotowawczym. Pokonali Łódzki Klub Sportowy 3:1.

Patryk Rachwał wyprowadził "Gieksę" na prowadzenie (Fot. Robert Zwoliński)

Składające się z trzech tercji po 30 minut spotkanie rozegrano na bocznym boisku w Bełchatowie. W pierwszej części gry nie było bramek. Wynik spotkania otworzył na początku drugiej tercji Łukasz Dynel, wykorzystując podanie Rafała Stanisławskiego.

Później do siatki trafiali już tylko "Brunatni". Wyrównał Bartłomiej Kondracki, a w ostatniej części gry zwycięstwo gospodarzom zapewnili Patryk Rachwał oraz Maciej Łabędzki.

Obaj trenerzy testowali wielu graczy. W ŁKS-ie wystąpiło ośmiu takich zawodników, a w PGE GKS-ie aż 15.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".