ŁKS znów blisko strefy spadkowej

Piłkarze ŁKS Łódź przegrali na wyjeździe z Ursusem Warszawa 0:1.

Sponsorem relacji z meczu Ursus Warszawa - ŁKS Łódź były bezpłatne Szkoły dla dorosłych Cosinus

Sytuacja piłkarzy ŁKS-u Łódź w tabeli III ligi znów się skomplikowała. Podopieczni Wojciecha Robaszka przegrali w środę (18 maja) w Warszawie z tamtejszym Ursusem 0:1. Jedynego gola w 56. minucie strzelił Jakub Kabala. Doskonałej okazji na wyrównanie nie wykorzystał natomiast Adam Patora, który trafił w słupek. W pierwszej połowie ełkaeisacy trafili co prawda dwukrotnie do siatki rywali, ale sędzia liniowy pokazał dwa razy spalonego.

Gospodarze dzięki zwycięstwu zbliżyli się do łodzian na dwa punkty. W sobotę (21 maja) łodzianie podejmą u siebie Polonię Warszawa. Relację z tego meczu przeprowadzimy na antenie i portalu Radia Łódź.