Polfarmex nie dał rady Rosie

Koszykarze Polfarmexu Kutno przegrali trzeci mecz z Rosą Radom 68:73 i zakończyli udział w fazie play-off.

Po raz pierwszy w historii koszykarze Polfarmexu Kutno uczestniczyli w fazie play-off Tauron Basket Ligi. Przygoda trwała jednak krótko i klub na pierwsze zwycięstwo na tym etapie rozgrywek będzie musiał poczekać przynajmniej rok.

Po dwóch porażkach w Radomiu, podopieczni Jarosława Krysiewicza ulegli Rosie także na własnym parkiecie. Do przerwy gospodarze nawet prowadzili (30:29). Po zmianie stron radomianie przyspieszyli i zwyciężyli trzecią kwartę 25:13.

Kutnianie nie dali za wygraną. Mozolnie odrabiali starty i na 2,5 minuty przed końcem doprowadzili do remisu 61:61. W końcówce nie do zatrzymania byli jednak Michał Sokołowski (18 punktów w całym meczu) oraz Torey Thomas (13).

W Polfarmexie najlepszym strzelcem był Josh Parker (18 pkt.).

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.