LM. Minimalna zaliczka Atletico

Piłkarze Atletico Madryt wygrali u siebie z Bayernem Monachium 1:0 w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów.

Robert Lewandowski miał trudną przeprawę z obrońcami Atletico (Fot. mat. prasowe Coca-Cola Cup)

Zaledwie jednego gola mogli zobaczyć kibice w pierwszych meczach półfinałów Ligi Mistrzów 2015/2016. Po bezbramkowym remisie Manchesteru City z Realem Madryt, w środowy (27 kwietnia) wieczór piłkarze Atletico Madryt pokonali Bayern Monachium 1:0.

Jedyną bramkę już w 11. minucie zdobył Saul Niguez. Później sporo pracy mieli bramkarze - Jan Oblak i Manuel Neuer. W końcówce najbardziej aktywny był arbiter, który w 6 minut pokazał cztery żółte kartki, a wcześniej tylko jedną.