LM. Real odrobił straty, City lepsze od paryżan

Piłkarze Realu Madryt oraz Manchesteru City wygrali mecze rewanżowe i awansowali do półfinałów Ligi Mistrzów.

Po wygranej u siebie z Realem Madryt 2:0 w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów piłkarze VFL Wolfsburg stanęli przed wielką szansą. W rewanżu Hiszpanie szybko sprowadzili przyjezdnych na ziemię.

W 15 minucie po błędzie obrońców na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk podwyższył 120 sekund później, trafiając głową po centrze z rzutu rożnego Toniego Kroosa.

"Królewscy" awans zapewnili sobie w 77. minucie. Rzut wolny skutecznie wykonał nie kto inny, jak Ronaldo.

W drugim wtorkowym (12 kwietnia) ćwierćfinale Manchester City podejmował PSG. Francuzi po remisie u siebie 2:2 musieli strzelić przynajmniej jednego gola. Nie zrobili tego. Anglikom awans w 76. minucie zapewnił Kevin de Bruyne. W pierwszej połowie Sergio Aguero nie wykorzystał rzutu karnego.

W środę (13 kwietnia) odbędą się rewanżowe pojedynki Atletico Madryt z FC Barceloną oraz Benfiki Lizbona z Bayernem Monachium.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".