Gieksa słabsza od lidera

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów przegrali u siebie z Wisłą Płock 0:2.

Łukasz Wroński doznał kontuzji stawu skokowego (Fot. Robert Zwoliński)

Początek rundy wiosennej I ligi nie przebiega po myśli piłkarzy PGE GKS-u Bełchatów. Podopieczni Rafała Ulatowskiego grają z drużynami z czołówki i zbierają dobre recenzje. Niestety, nie przekłada się to na zdobycz punktową.

Bełchatowianie na początek dostali walkower za mecz z Dolcanem Ząbki, a następnie zremisowali u siebie z Chrobrym Głogów. Później przegrali z Zawiszą Bydgoszcz 0:1, a w Wielkanocny Poniedziałek (28 marca) uznali wyższość Wisły Płock.

Lider I ligi w Bełchatowie wyprowadził dwa celne ciosy, posyłając gospodarzy na deski. Już w 2. minucie gościom prowadzenie dał Arkadiusz Reca. Wynik spotkania w 82. minucie ustalił Dimityr Ilijew.

"Brunatni" mieli kilka okazji do strzelania gola. Dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Aghvan Papikyan, Cezary Demianiuk oraz Alen Ploj. Petr Zapalac w końcówce pierwszej połowy obił z kolei poprzeczkę.

Po 23. kolejkach piłkarze PGE GKS-u mają na koncie 31 punktów i zajmują 8. miejsce.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".