Wygrana widzewiaków po powrocie ze zgrupowania

Piłkarze RTS Widzewa Łódź pokonali rezerwy Dolcanu Ząbki 4:1.

Princewill Okachi dostał żółtą kartkę

Jesteś kibicem? Słuchaj i czytaj relacje na żywo z meczów w Radiu Łódź.
Wszystkie transmisje dostępne są tutaj.

Po powrocie ze zgrupowania na Podkarpaciu pierwszy sparing rozegrali piłkarze Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzewa Łódź. Podopieczni Marcina Płuski pokonali na obiektach CHKS-u rezerwy Dolcanu Ząbki 4:1.

Widzewiacy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Pierwszego gola w 14. minucie strzelił Robert Kowalczyk. Dwanaście minut później ten sam zawodnik dołożył drugie trafienie. W między czasie do bramki przyjezdnych piłkę wpakował Michał Bondara.

Po zmianie stron goście strzelili honorowego gola. Uczynił do w 64. minucie Sebastian Grzymowski. Wynik spotkania kwadrans później ustalił Tomas Pochyba.