Piłkarze Widzewa Łódź przegrali sparing z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:4.

Trener Płuska eksperymentował ze składem w meczu z Lechią

Jesteś kibicem? Słuchaj i czytaj relacje na żywo z meczów w Radiu Łódź.
Wszystkie transmisje dostępne są tutaj.

Piłkarze RTS Widzewa Łódź przekonali się, że jeszcze trochę brakuje im do najlepszych drużyn III ligi. Podopieczni Marcina Płuski przegrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:4.

Katem łodzian okazał się najlepszy strzelec III ligi - Marcin Mirecki, który trzykrotnie pokonał broniącego w I połowie Michała Chorosia. Raz młodego golkipera strzałem z połowy boiska zaskoczył Maksymilian Rozwandowicz.

Po zmianie stron trener Płuska wpuścił podstawowych zawodników i czerwono-biało-czerwoni strzelili honorowego gola. Uczynił to w 57. minucie Przemysław Rodak.