Wizards ulegli Thunder, 17 punktów Gortata

Koszykarze Washington Wizards przegrali z Oklahomą City Thunder 98:114. Marcin Gortat zdobył 17 punktów w 25 minut.

Marcin Gortat (Fot. Łukasz Czuku)

Jesteś kibicem? Słuchaj i czytaj relacje na żywo z meczów w Radiu Łódź.
Wszystkie transmisje dostępne są tutaj.

Coraz gorzej wygląda sytuacja Washington Wizards. "Czarodzieje" przegrali na wyjeździe z Oklahomą City Thunder 98:114, ponosząc 25. porażkę w tym sezonie ligi NBA.

Gospodarze od pierwszej kwarty kontrolowali przebieg gry i nie dali gościom dojść do słowa. W drużynie ze stolicy USA Najwięcej punktów zdobył Bradley Beal (18). Po 17 "oczek" dołożyli John Wall i Marcin Gortat. Łodzianin, który zagrał tylko 25 minut, wykorzystał 8 z 12 rzutów z gry i 1 z 4 wolnych. Do tego dołożył 6 zbiórek i jeden przechwyt. Raz stracił piłkę oraz popełnił dwa faule.

Wizard mają na koncie 21 zwycięstw. W Konferencji Wschodniej zajmują dopiero 11. miejsce.