Łódzcy hokeiści mistrzami trzecich tercji

Hokeiści ŁKH Łódź kolejny mecz rozstrzygnęli na własną korzyść dzięki świetnej postawie w trzeciej tercji. Łodzianie zbierają plony z bardzo dobrego przygotowania fizycznego.

Jesteś kibicem? Słuchaj i czytaj relacje na żywo z meczów w Radiu Łódź.
Wszystkie transmisje dostępne są tutaj.

Hokeiści ŁKH Łódź pokonali Oliwę Hockey Team 12:4 w meczu II ligi grupy północnej. Decydująca okazała się trzecia tercja, w której łodzianie strzelili aż 6 goli i stracili zaledwie jednego.

- Drużyna Oliwy broniła się dzielnie, ale tak naprawdę przyjechali w dwunastu. W trzeciej tercji jak przyciśniemy, a mamy na to siły, to wiele drużyn nie wytrzymuje tempa. Wiele bramek w tej części gry właśnie z tego przygotowania fizycznego się bierze - tłumaczył Tomasz Matuszewski, trener łodzian.

ŁKH Łódź zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Łodzianie dotychczas wygrali 4 spotkania i ponieśli jedną porażkę.