Bełchatowianie rozpoczęli "wiosnę" od wygranej

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów pokonali na wyjeździe Stomil Olsztyn 2:0.

Lukas Klemenz z PGE GKS-u Bełchatów zagrał na Stadionie Miejskim w Łodzi (Fot. Robert Zwoliński)

Jesteś kibicem? Słuchaj i czytaj relacje na żywo z meczów w Radiu Łódź.
Wszystkie transmisje dostępne są tutaj.

Choć jesień się jeszcze się nie skończyła, piłkarze PGE GKS-u Bełchatów rozpoczęli już rundę wiosenną I ligi. Podopieczni Rafała Ulatowskiego pokonali w Olsztynie tamtejszy Stomil 2:0.

Goście po raz kolejny pokazali, że stałe fragmenty gry to w piłce przynajmniej połowa sukcesu. Do przerwy utrzymywał się co prawda wynik bezbramkowy. W 69. minucie Marcin Flis dośrodkował z rzutu rożnego, a Lukas Klemenz strzałem głową pokonał Piotra Skibę. Futbolówka jeszcze odbiła się od poprzeczki.

Niespełna 10 minut później było 0:2. Po rzucie wolnym zrobiło się zamieszanie w polu karnym gospodarze. W tłoku najlepiej odnalazł się Seweryn Michalski który skierował futbolówkę do szatni.

Bełchatowianie w tym roku rozegrają jeszcze jedno spotkanie.