Donaldson zagra z Janowiczem

Jared Donaldson będzie rywalem Jerzego Janowicza w drugiej rundzie turnieju ATP w Cincinnati.

(Fot. robbiesaurus from Smithtown, NY, USA/wikimedia.org (CC BY-SA 2.0))

W dokończonym we wtorek (18 sierpnia) spotkaniu Jared Donaldson pokonał Nicolasa Mahut 2:1. Amerykanin prowadził w trzecim secie 4:1, kiedy tenisiści musieli przerwać grę z powodu deszczu. 18-latek po wznowieniu wygrał dwa, a przegrał jednego gema.

Przeciwnikiem Donaldsona w drugiej rundzie turnieju ATP w Cincinnati będzie Jerzy Janowicz. Łodzianin pokonał w pierwszym spotkaniu Gaela Monfilsa 2:0 i w rywalizacji z Amerykaninem będzie faworytem. Do tej pory zawodnicy ci ze sobą nie grali. Mecz odbędzie się w środę (19 sierpnia) wieczorem czasu polskiego.