Dwie porażki Widzewa

Piłkarze Widzewa Łódź przegrali dwa mecze, z KKS-em Koluszki i LZS-em Justynów.

Michał Czaplarski prowadził zespół rezerw

Dwie porażki w jeden dzień - takim "osiągnięciem" mogą pochwalić się piłkarze Widzewa Łódź. Pierwsza drużyna przegrała z KKS-em Koluszki 0:2, a rezerwy z LZS-em Justynów 0:4.

W Koluszkach trener Witold Obarek wystawił niemal najmocniejszy skład. Na murawie pojawili się m.in. Princewill Okachi, Adrian Budka, Vladimir Bednar i Piotr Rachubiński. Zabrakło tylko Michała Czaplarskiego, który... prowadził drugą drużynę.

Piłkarze KKS-u objęli prowadzenie w 31. minucie po strzale Jakuba Sztuki. W 80. minucie wynik spotkania ustalił Konrad Gicel, a szkoleniowiec łodzian był bardzo niepocieszony takim obrotem spraw.