ŁKS wygrywa na otwarcie Stadionu Miejskiego z Pogonią Lwów [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

Stadion Miejski w Łodzi został oficjalnie otwarty. ŁKS Łódź wygrał w premierowym spotkaniu z Pogonią Lwów 2:1.

O godzinie 19.55 zakończyło się pierwsze spotkanie na nowym Stadionie Miejskim. ŁKS wygrał towarzyski mecz z Pogonią Lwów 2:1, a premierowego gola strzelił Adam Patora

Godzina 19.49 W 86. minucie Marcin Kacela strzela na 2:1 dla ŁKS-u

Godzina 19.41 W 78. minucie obejrzeliśmy pierwszą żółtą kartkę. Otrzymał ją Piotr Mamujłyk z Pogoni. Poniżej zapraszamy do obejrzenia, jak kibice dopingowali w tym spotkaniu

Godzina 19.12 Po zmianie stron goście wyrównują w 49. minucie. Gola strzelił Jerzy Kułaj

Godzina 18.52 Do przerwy łodzianie prowadzą 1:0. Adam Patora za zdobycie bramki otrzymał pamiątkowy puchar

Godzina 18:39 Po 30 minutach gospodarze prowadzą cały czas 1:0. Na trybunach pojawiło się wielu sportowców związanych z Łodzią i ŁKS-em. Głośne owacje zebrali m.in. Artur Partyka, Maciej Lampe i Robert Grzywocz. Nie mogło też zabraknąć włodarzy miasta na czele z prezydent Zdanowską. Nie obyło się też bez skandalu - kiedy miała przemawiać prezydent Łodzi kibice ŁKS-u skandowali m.in. "Gdzie jest stadion?!", "Chcemy stadionu!" oraz "Zdanowska wy...alaj".

W 9. minucie meczu pierwszą bramkę na nowym stadionie zdobył strzałem głową Adam Patora

W niedzielę (2 sierpnia) oficjalną inaugurację ma Stadion Miejski w Łodzi. Zanim ŁKS zmierzy się z Pogonią Lwów, na murawie zobaczymy ludzi związanych z klubem i występy artystyczne. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania, początek o godzinie 18.

Zapraszamy też do przeglądania zdjęć, które będziemy publikować w trakcie otwarcia.