Budowlani zatrzymali Lechię [ZDJĘCIA]

W ostatnim meczu na własnym stadionie rugbyści Master Pharm Budowlanych Łódź wygrali z RC Lechią Gdańsk 21:14.

Rugbyści Budowlanych Łódź w ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością pokonali aktualnego jeszcze Mistrza Polski - Lechię Gdańsk 21:14. Mecz rozgrywany był w straszliwym upale, ale mimo tego był bardzo zacięty. Zwycięstwo gospodarze zapewnili sobie w ostatnich minutach. Sukces bardzo ucieszył trenera, choć miał on kilka zastrzeżeń do swoich podopiecznych. - Dla kibiców to był fajny mecz. Było trochę akcji ofensywnych, szerokiej gry, kopów. Nie ustrzegliśmy się błędów, mogliśmy ze dwie akcje wykończyć. W najważniejszych meczach będzie to decydowało o wyniku końcowym i musimy się ich ustrzegać. Mam zastrzeżenia do wyprowadzania piłki z własnej połowy. Cieszę się jednak, że walczyliśmy do końca i gratuluję chłopakom - przyznał Przemysław Szyburski.

Przed Budowlanymi jeszcze dwa spotkania z Arką Gdynia. Pierwsze kończące II rundę rozgrywek i drugi - Finał Mistrzostw Polski. Oba pojedynki odbędą się na Wybrzeżu.