Pewne zwycięstwo ŁKS-u z Wartą

Piłkarze ŁKS-u Łódź pokonali Wartę Sieradz 3:0. Z drużyn III ligi z regionu łódzkiego wygrała jeszcze tylko Omega Kleszczów.

Ten artykuł możesz również przeczytać w mobilnej aplikacji Radia Łódź. Kliknij i dowiedz się więcej.

Po przegranej z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:2, piłkarze ŁKS-u Łódź sprawili radość swoim kibicom, pokonując w niedzielę (26 kwietnia) Wartę Sieradz 3:0.

Ełkaesiacy prowadzenie objęli już w 16. minucie po golu Rodrigo. Brazylijczyk kwadrans później wywalczył rzut karny, który wykorzystał Bartosz Bujalski. Ten zawodnik ustalił wynik spotkania tuż po przerwie.

Z trzech punktów cieszyli w 26. kolejce III ligi cieszyli się też gracze Omegi Kleszczów. Pokonali oni 2:0 Sokoła Aleksandrów Łódzki, a gole strzelili Krystian Kolasa i Adrian Łucki.

Wyjazdowe remisy zanotowały Pelikan Łowicz (0:0 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki) oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki (2:2 z Bronią Radom). Na własnym stadionie z liderem - Radomiakiem Radom - przegrał WKS Wieluń (1:2).