Budowlane przegrywają pierwszy mecz

Siatkarki Budowlanych Łódź przegrały z ATOM-em Trefl Sopot 1:3. Był to pierwszy mecz tych drużyn w pierwszej rundzie play-off Orlen Ligi.

Ten artykuł możesz również przeczytać w mobilnej aplikacji Radia Łódź. Kliknij i dowiedz się więcej.

Nie było niespodzianki w pierwszym spotkaniu pierwszej rundy play-off Orlen Ligi w rywalizacji Budowlanych Łódź z ATOM-em Trefl Sopot.

Sopocianki zwyciężyły na wyjeździe 3:1. Przyjezdne były zdecydowanie lepsze w pierwszym i trzecim secie (25:17, 25:20). Partię drugą wygrały jednak 25:22. W czwartym secie Budowlane też prowadziły 21:20. Ostatecznie uległy jednak na przewagi 25:27.

Najwięcej punktów dla gospodyń zdobyła Sanja Popović (20). Lepsza była tylko Katarzyna Zaroślińska. Była atakująca Budowlanych zakończyła mecz z 25 "oczkami".

W rywalizacji do dwóch zwycięstw sopocianki prowadzą 1-0, a kolejny mecz rozegrają u siebie.