Wygrana Widzewa w ostatnim sparingu

Piłkarze Widzewa Łódź pokonali Pelikana Łowicz 2:1. Dla podopiecznych Wojciecha Stawowego był to ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek I ligi.

Bartłomiej Kasprzak (Fot. Robert Zwoliński)

Ten artykuł możesz również przeczytać w mobilnej aplikacji Radia Łódź. Kliknij i dowiedz się więcej.

Udanie zakończyli zimowe przygotowania piłkarze Widzewa Łódź. Czerwono-biało-czerwoni pokonali w ostatnim sparingu Pelikana Łowicz 2:1.

Spotkanie, trwające 3x30 minut, lepiej rozpoczęli łodzianie. Już w 4. minucie Dawid Kwiek umieścił piłkę w siatce, wykańczając samurajską akcję Tsubasy Nishiego i Kosuke Kimury.

Na kolejne gole trzeba było czekać do III tercji. Po jednym z kontrataków wyrównał były widzewiak - Michał Żółtowski. Wynik spotkania na 6 minut przed końcem ustalił Bartłomiej Kasprzak.

W pierwszym meczu wiosennym I ligi Widzew podejmie Sandecję Nowy Sącz.